ایمیل های وب سایت عباس منش (فروش فقط به 5 وب سایت مرتبط)

25 هزار ایمیل فعال: استخراج شده از وب سایت گروه تحقیقاتی عباس منش - از وب سایت mailerlite

ایمیل های وب سایت عباس منش

ایمیل های وب سایت عباس منش

سلام عرض میکنم خدمت شما دوست عزیز

این ایمیل ها فقط برای مدیران سایتی کارآمد هست، که در زمینه وب سایت عباس منش (abasmanes.com) فعالیت میکنند: روانشناسی ثروت | قانون جذب | موفقیت فردی …

همان طور که میدوانید جمع آوری ایمیل های بازار هدف بسیار کار سختی میباشد …

وب سایت تی پاب این کار را برایتان آسان کرده است، شما میتوانید 25 هزار ایمیل فعال از وب سایت عباس منش را به قیمت بسیار مناسب از وب سایت تی پاب دریافت کنید …

وب سایت تی پاب 25 هزار ایمیل از وب سایت عباس منش را به قیمت خیلی خوب در اختیار افرادی قرار میدهد که قصد گسترش بیزینس خود را دارند ….

برای دریافت توضیحات بیشتر و خرید ایمیل های وب سایت عباس منش به آیدی تلگرام ما پیام دهید:

فعالیت وب سایت تی پاب متوقف شد

 

چرا باید ایمیل های وب سایت عباس منش را بخریم؟

شاید شما هم در وب سایت های زیادی دیده باشید تایتل این باشه: ایمیل خریداری نکنید و دلیل گفته های این سایت ها اسپم بودن این نوع تبلیغات و یا منسوخ شدن استفاده از ایمیل باشد.

اسپم بودن در صورتی می توان گفت درست است که ارسال های شما بی هدف و برای همه اقشار باشد و گیرندگان ایمیل،تبلیغات و اطلاع رسانی هایی را دریافت کنند که در تخصصشان نباشد.

پس اگر ارسال های خود را هدف دار و به مخاطبین و علاقه مندان کسب و کار خود ارسال کنید نتیجه بسیار بهتری خواهید داشت و اکثر گیرندگان  از دریافت تبلیغات شما شاید خوشحال هم شده باشند.

شما اگر محصول خاصی تولید کرده اید در هر صورت باید این محصول را به افراد صنف مربوط به خود معرفی کنید و نمیتوان این معرفی محصول جدید را اسپم دانست.همچنین گیرندگان ایمیل شما میتوانند درخواست لغو دریافت ایمیل از شما داشته باشند.

وب سایت هایی که قصد خریداری ایمیل های وب سایت عباس منش را دارند فراموش نکنند که مطمئن بشن بازار هدف خودشون رو درست انتخاب کردن بعد درخواست این لیست ایمیل رو کنند.

درباره گروه تحقیقاتی عباس منش

 

 

گروه تحقیقاتی عباس منش  با هدف تحقیق و پژوهش برای یافتن راه‌کارهایی عملی و کاربردی برای تجربه زندگی زیباتر در تمام جنبه‌های مادی و معنوی، توسط استاد سیدحسین عباس منش در سال ۱۳۸۴ تأسیس گردید.

ایشان در زمانی که شرایطِ بسیار سخت و نامناسب، تمام زندگیشان را در بر گرفته بود، تصمیم به ایجاد تغییر در زندگی خود گرفته و متعهد می شود هرگز به شیوه گذشته ادامه ندهد. بنابراین با توکل به خدای مهربان، زندگی خود را در تمام جنبه‌هایش متحول می‌نماید.

ایشان  برای کسب تجربه خوشبختی، آرامش، ثروت، موفقیت و ایجاد این تحول عظیم، تأثیرگزارترین کتابها در زمینه موفقیت فردی را مورد مطالعه و کنکاش قرارداده و ضمن بکارگیری آموزه‌های آن‌ها و بازخوردهایی که از این آموزه های این کتابها، که به گفته ایشان، برخی شان بسیار عالی و برخی نیز نه تنها نتیجه ای دربر نداشتند، بلکه حاوی باورهای محدود کننده ای از نویسنده نیز بودند.

موفق به شناخت قوانینی بدون تغییر از لابه لای آن آموزه ها می شود که خداوند برای هدایت جهان و گسترش آن مقرر نموده است. ایشان تصمیم می گیرد این قوانین را باور و همه جنبه های زندگی اش را با این قوانین تطبیق دهد.

به همین دلیل  موفق به ایجاد تحول در تمام جنبه‌های زندگی خود اعم از مالی، معنوی، ارتباطات و… می‌گردد که به نقل از خودشان، تحولات ایجاد شده در زندگی‌اش، برای افرادی که از نزدیک با او در ارتباط بوده و او را با مشخصات و شرایط گذشته‌اش می‌شناختند، غیر قابل باور می‌نماید.

برای دریافت توضیحات بیشتر و خرید ایمیل های وب سایت عباس منش به آیدی تلگرام ما پیام دهید:

فعالیت وب سایت تی پاب متوقف شد

اترك تعليقاً

لن يتم نشر عنوان بريدك الإلكتروني. الحقول الإلزامية مشار إليها بـ *

زر الذهاب إلى الأعلى