دوره هوش مالی پلاس رایگان

برای دریافت دوره هوش مالی پلاس به صورت رایگان با ما همراه باشید ...

دوره هوش مالی پلاس رایگان

دوره هوش مالی پلاس رایگان


به دلیل درخواست های زیاد شما دوستان تصمیم بر این شد که دوره هوش مالی پلاس را به صورت رایگان برای شما فراهم کنیم، دوستانی که توانایی خرید این دوره را ندارند میتوانند از تیم ما به صورت رایگان این دوره را دریافت کنند …

فعالیت وب سایت تی پاب متوقف شد

هوش مالی رو یاد بگیر، باورهات رو تغییر بده و ثروتمند شو !

بله این امکان پذیرِ

افراد زیادی هستن که توانایی بسیار بالایی دارن ولی نمی‌توانند با علم خودشون ثروتمند بشن. در دوره هوش مالی پلاس من بهت یاد می‌دهم که چطور دانش و تخصص خودت رو به درآمد عالی تبدیل کنی و زندگی مالی و رفاهی خودت رو دگرگون کنی.

فایل تصویری توضیحات دوره هوش مالی پلاس رایگان :

 

 

چرا دوره هوش مالی پلاس ساخته شد؟

همیشه با خودم فکر می‌کردم که چرا بعضی از افراد خیلی راحت پول در‌ می‌آورند، ولی نوبت من که می‌شود انگار پول از من فرار می‌کند. گاهی در خودم یا اطرافیانم به دنبال ایراد کار می‌گشتم. بالاخره فهمیده‌ام که برای پولدار شدن باید باهوش بود، البته نه هوشی که همه می‌شناسند، متفاوت از هوشی به نام IQ.

من در این آموزش به مفهوم هوش مالی پرداختم تا راز سر به‌ مهر پول درآوردن را فاش کنم.  پکیج هوش مالی آموزشی است که به عملکرد یا کارهای خاصی اشاره دارد که ثروت را به زندگی شما می‌آورند.

هوش مالی پلاس رایگان

ثروت واقعی چیست ؟؟؟ آیا پول ثروت واقعی است ؟؟؟

جواب این سوال مثبت است. متاسفانه ما در دنیایی زندگی می کنیم که مسائل مادی بسیاری از جنبه های زندگی ما رو درگیر کرده و برای خوشبختی ،ما نیاز به پول داریم.

وقتی بچه بودم پدرم می گفت پول خوشبختی نمیاره، ولی از وقتی پولدار شدم مطمئن شدم که پول خوش بختی میاره.

سر فصل های دوره هوش مالی پلاس:

دوره هوش مالی پلاس شامل ۲۱ سرفصل زیر می باشد که هر کدام زیر سرفصل های تخصصی دارند بطور مثال برای ماه هوش در فضای مجازی ما به تو آموزش میدیم که چطور در اینستاگرام و تلگرام جزء نفرات اول در کسب و کارت باشی چون ما خودمون در تلگرام ۸۰۰ هزار نفر و در اینستاگرام 1 میلیون نفر مخاطب داریم.

دوره هوش مالی پلاس رایگان

۱. مبانی هوش مالی ۲. باورها و ذهنیت مالی ۳. معنویت مالی ۴. شخصیت مالی ۵. هوش کارآفرینی ۶. هوش مالی کارمندان ۷. هوش در فضای مجازی ۸. هوش رقابتی ۹. هوش تبلیغاتی ۱۰. هوش فروش ۱۱. عادات مالی ۱۲. مدیریت مالی ۱۳. عادات مالی ثانویه ۱۴. مدیریت ورشکستگی ۱۵. هوش حقوقی و مالی ۱۶. هوش شراکت ۱۷. هوش ملکی ۱۸. هوش ریسک و سرمایه گذاری ۱۹. عادات مالی متعالی ۲۰. نبوغ مالی ۲۱. هوش بورسی

ویدئو 20 میلیون تومانی هوش مالی پلاس :

 

 

فعالیت وب سایت تی پاب متوقف شد

اترك تعليقاً

لن يتم نشر عنوان بريدك الإلكتروني. الحقول الإلزامية مشار إليها بـ *

زر الذهاب إلى الأعلى