وبمستران طلایی رایگان – آموزش ساخت سایت و رساندن آن به درآمد میلیونی

وبمستران طلایی را از وب سایت تی پاب به صورت رایگان دریافت کنید! دوره ای که به قیمت 980 هزار تومان به فروش میرسید

وبمستران طلایی رایگان

وبمستران طلایی رایگان – آموزش ساخت سایت و رساندن آن به درآمد میلیونی

سلام عرض میکنم خدمت شما، به دلیل تقاضای زیاد شما دوستان تصمیم بر این شد که دوره آموزشی وبمستران طلایی را به رایگان منتشر کنیم!!

بله شما میتوانید این دوره بسیار با ارزش و پر محتوا را از وب سایت تی پاب به صورت رایگان دریافت کنید و از آن استفاده کنید …

دوره ای که در سایت میهن وردپرس به قمیت 980 هزار تومان به فروش میرسید را شما میتوانید از وب سایت تی پاب به صورت رایگان دریافت کنید.

به دلیل نارضایتی صاحب اثر (رضا حسینی راد – میهن وردپرس) ارائه دوره متوقف شد، شما میتوانید از دیگر دوره های آموزشی طراحی و مدیریت سایت ما دیدن کنید.

آموزش ساخت سایت و رساندن آن به درآمد میلیونی

همه ما دوست داریم درآمد ماهانه میلیونی داشته باشیم. اما آیا با همین کاری که انجام می‌دهید درآمد بالای 10 میلیون تومان در ماه دارید؟ همین حالا می‌توانید بایک تخفیف ویژه چندین میلیون تومان درآمد داشته باشید؟ و این کسب‌وکاری که دارید به چه میزان مقیاس‌پذیر است؟ اگر بله پس این صفحه را ببندید و بهکسب‌وکار خود ادامه دهید.

بدون شک کسب‌وکارهای اینترنتی مقیاس‌پذیری بالایی دارند. از دیجی کالایی که چند سال پیش‌درآمد چندانی نداشت و امروز میلیاردها تومان فروش دارد گرفته تا آمازونی که از 1 میز و یک کامپیوتر شروع کرد و حالا اولین فروشگاه اینترنتی (یا بهتر است بگوییم Market Place) دنیاست! همه و همه از 0 شروع کردند و حالاغول‌های برتر دنیای کسب‌وکارهای اینترنتی به‌حساب می‌آیند.

آمازون از یک دفتر شروع کرد و حالا...

وقتی دیجی کالا هست٬ من نمیتوانم موفق شوم!

این سوالی هست که بارها و بارها دانشجویان مختلف در دوره های مختلف از من میپرسند! وقتی دیجی کالا شروع کرده و اینقدر مشتری دارد من چطور میتونم موفق عمل کنم. جواب من به دوستان این هست که مگر بامیلو چندین سال بعد از دیجی کالا شروع نکرد؟ و الان یک رقیب جدی برای دیجی کالا به حساب می آید. مگر زمانی که Asus شروع بکار کرد٬ مایکروسافت سهم زیادی از بازار را در دست نداشت؟! و همچنین نمونه های بسیار دیگری مثل بنز و هیوندای و …

فرض کنیم Asus یا بامیلو یک پشتیبان تجاری موفق داشتند و توانستند به این سرعت رشد کنند. چون پشتوانه مالی ندارید شما نمی‌توانید مثل هیوندای و اسنپ رشد زیادی داشته باشید. کاملا صحیح است اما بیایید یک نمونه سنتی را مقایسه کنیم. در شهر شیراز٬ شعبه های بستنی فروشی هست به نام ‌”بابا بستنی”٬ این شعبات فروش بسیار بالایی دارند. اما به نظر شما چون بابا بستنی هست٬ بستنی فروشی های دیگر شهر باید تعطیل کنند یا اصلا فعالیت خود را شروع نکنند؟!

نتیجه گیری شماره یک: با وجود دیجی کالا هم می توان موفق بود.

درآمد میلیونی ماهانه؟! چطور حساب کردید؟

طبیعی است بابا بستنی نسبت به بقیه فروش بالاتری دارد. مثلا اگر بابابستنی در روز ۱۰ میلیون تومان درآمد داشته باشد٬ مابقی روزانه ۱۰۰ هزار تومان درآمد دارند. حالا همین مقیاس را در یک کسب و کار اینترنتی پیاده می‌کنیم. اگر دیجی کالا روزانه چند میلیارد تومان درآمد داشته باشد و شما یک کسب و کار کوچک که تازه تاسیس شده باشید٬ در بدترین حالت ممکن می‌توانید حداقل ماهانه چند میلیون تومان درآمد داشته باشید. البته اگر واقعا یک وبمستر باشید نه صرفا یک مدیر سایت

پس نتیجه گیری شماره دو: به راحتی می توانید از اینترنت کسب درآمد کنید چون غول های دنیای کسب و کار اینترنتی بسیار قوی تر و پر درآمد تر از غول های بازار سنتی هستند.

آینده وبمستری و کسب در آمد اینترنتی

اگر یک کارمند هستید٬ فرض کنید ۵ سال برای یک شرکت کار می کنید. بعد از ۵ سال آیا حاضر می شوند به شما ۱۰ میلیون تومان حقوق ماهانه پرداخت کنند؟ قطعا اینطور نیست اما اگر یک کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنید و تبدیل به یک وبمستر طلایی شوید قطعا می توانید بیشتر از اینها کسب درآمد کنید. همانطور که خود من و افراد دیگری که وبمستر هستند الان به این درآمد رویایی رسیده ایم.

اگر سرمایه گذار هستید بدانید که تنها با یک میلیون تومان می توانید یک کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنید و بعد از گذشت چندین سال٬ کسب و کار شما میلیاردها تومان ارزش خواهد داشت. حالا فرض کنید ۱۰۰ میلیون تومان روی یک کار سنتی سرمایه گذاری می کنید. نهایتا پس از ۵ سال چقدر بازده خواهید داشت؟ نیاز نیست برای وبمستر بودن همین حالا ۱۰۰ میلیون تومان از درآمد خود را خرج تبلیغات و راه اندازی یک سایت شیک و یک دفتر عالی کنید. یک شبه از صفر به ۱۰۰ نرسید تا یک شبه هم نا امید نشوید. کافیست فقط روی خودتان سرمایه گذاری کنید٬ یک سایت راه اندازی کنید و همه اینها نهایتا به ۱ میلیون تومان هزینه اولیه نیاز دارد.

آموزش٬ آموزش و آموزش

همان‌طور که اشاره کردم کافی است فقط روی خودتان کار کنیدبه قول معروف اگر می‌خواهید یک زندگی جدید داشته باشید باید تبدیل به فردی جدید شوید و اگر می‌خواهیددرآمدتان را افزایش دهید باید کاری را انجام دهید که قبلاً انجام نمی‌داده اید.  برای تبدیل شدن به یک مدیر سایت خوب هم٬ باید یاد بگیرید چطور سکان کشتی خود را در دریای کسب‌وکارهای آنلاین به‌دست بگیرید.

دوره آموزشی وبمستران طلایی چه کمکی به شما خواهد کرد؟

در این دوره از صفر تا صد راه اندازی یک وب‌سایت اینترنتی و رساندن آن به درآمد میلیونی به شما توضیح خواهیم داد. در این دوره یک وب‌سایت راه اندازی می‌کنیم و مراحلی را طیمی‌کنیم تا این وبسایت تبدیل به یک کسب‌وکار حرفه‌ای شود و در نهایت بتوانید از آن کسب درآمد کنید.

سرفصل های دوره

همیشه کاربران زیادی از ما می‌پرسیدند که چرا برای هر بخش از مدیریت وبسایت٬ یک دوره جداگانه طراحی کرده اید؟ چرا یک دوره بصورت جامع در میهن وردپرس قرار ندارد. دلیل اینکار آپدیت شدن دوره های مختلف بود. یعنی با هر بار تغییر الگوریتم های گوگل و هسته وردپرس و نرم افزار های مختلف٬ بتوانیم دوره مورد نظر را آپدیت کنیم و بروزرسانی های آنرا در پنل دانشجویان اضافه کنیم. اینبار تصمیم گرفتیم همه این پکیج های آموزشی را در کنار یکدیگر بصورت یک پکیج جامع تقدیم شما کنیم.

یعنی با ثبت نام در این دوره می‌توانید بصورت همزمان تمام دوره های آموزشی سایت ما را بصورت پله پله ببینید و یک کسب و کار اینترنتی عالی راه اندازی کنید. در نهایت با دیدن همه آموزش ها٬ از این کسب و کار اینترنتی درآمد زیادی کسب خواهید کرد.

محتوای دوره وبمستران طلایی

به دلیل نارضایتی صاحب اثر (رضا حسینی راد – میهن وردپرس) ارائه دوره متوقف شد، شما میتوانید از دیگر دوره های آموزشی طراحی و مدیریت سایت ما دیدن کنید.

 

در واقع شما با ثبت نام در دوره جامع وبمستران طلایی٬ به تمامی پکیج های آموزشی میهن وردپرس و آپدیت‌های بعدی آنها دسترسی خواهید داشت.

 

ساخت سایت با وردپرس

بخش 1: ساخت سایت با وردپرس

در مرحله اول کار٬ با سیستم مدیریت محتوای وردپرس یک سایت حرفه ای راه اندازی می‌کنیم. اصول اولیه راه اندازی وبسایت و چگونگی کارکرد سایت های اینترنتی را خدمت شما توضیح داده و با هم یک وبسایت روی سیستم شخصی خودمان راه اندازی می کنیم. پس از آن سایت ساخته شده را به یک هاست منتقل می‌کنیم و با بخش های مختلف پنل مدیریت آشنا خواهیم شد.


ساخت سایت فروشگاهیبخش 2: راه اندازی فروشگاه اینترنتی

در این بخش٬ سایت ساخته شده در بخش اول را به یک سایت فروشگاهی تبدیل می‌کنیم. بعد از آن امکانات جدیدی را به فروشگاهمان اضافه می‌کنیم تا بتوانیم محصولات بیشتری را به بازدیدکنندگان فروشگاه خود بفروشیم. در این قسمت با تمامی بخش های سیستم فروشگاه ساز ووکامرس آشنا خواهید شد و می‌توانید در عرض چند ساعت سایت فروشگاهی خود را آماده کنید.


آموزش طراحی سایتبخش 3: طراحی قالب اختصاصی برای سایت

درست است که می‌توانید با قالب های آماده وردپرس٬ یک سایت شیک راه اندازی کنید اما شما که یک وبمستر واقعی هستید بهتر است با کدنویسی و طراحی سایت آشنا باشید٬ تا نیازی به استخدام برنامه نویس نداشته باشید و برای هربار تغییرات سایت٬ هزینه های زیادی به طراحان سایت پرداخت نکنید. پس در این قسمت٬ شما را بصورت صفر تا صد با طراحی سایت و قالب وردپرس آشنا خواهیم کرد.


تولید محتوای گرافیکی با فتوشاپبخش 4: تولید محتوای گرافیکی برای وبسایت

یک وبمستر طلایی باید بتواند بنرها و تصاویر سایت خودش را به راحتی طراحی کند. ارزش مفهومی یک عکس بیش از هزاران کلمه است. پس بهتر است تصاویری زیبا برای محتوای مطالب و صفحات سایتتان طراحی کنید تا نظر بازدید کننده را به خود جلب کنید. در این قسمت به شما کار با نرم افزار فتوشاپ را آموزش خواهیم داد.


ساخت صفحه فرودبخش 5: ایجاد لندینگ پیج و ساخت صفحات بدون برنامه نویسی

گاهی می‌خواهید برای یک جشنواره یا تخفیف ویژه٬ یک صفحه فرود دلخواه طراحی کنید اما وقت کم است و مجال برنامه نویسی ندارید. با افزونه های صفحه ساز٬ ‌می‌توانید به راحتی و بدون برنامه نویسی صفحات دلخواه خود را بسازید. در این بخش به شما ایجاد Landing Page را آموزش خواهیم داد.


افزایش امنیت سایتبخش 6: افزایش امنیت سایت

در این بخش به شما توضیح خواهیم داد که چطور امنیت سایتتان را بالا ببرید و آن را به یک دژ محکم در برابر هکرها تبدیل کنید. با روش های عملی و کاملا اصولی٬ امنیت سایت را افزایش خواهیم داد تا اطلاعات ما امن و محفوظ بماند.


افزایش سرعت سایتبخش 7: افزایش سرعت سایت

در بخش ۷ وبمستران طلایی می‌خواهیم سرعت سایت طراحی شده را افزایش دهیم. اینکار باعث می‌شود بازدید کننده حس خوبی با کار کردن و خرید کردن از سایت شما داشته باشد و در نهایت بازدید شما افزایش خواهد یافت.


افزایش ورودی گوگلبخش 8: جذب مشتری از طریق گوگل و افزایش بازدید

افزایش ورودی گوگل یعنی افزایش مشتری و در نهایت افزایش سود کسب و کار اینترنتی شما. در این بخش با سئو یا همان جذب مشتری از طریق گوگل آشنا خواهید شد. روش هایی کاملا تست شده و منطقی برای افزایش آمار سایت شما از طریق بهبود رتبه سایت شما در نتایج گوگل را به شما معرفی خواهیم کرد.


نمایش سایت در نتایج جستجوبخش 9: نمایش بهتر سایت در نتایج جستجوی گوگل

گوگل ابزاری در اختیار وبمسترها قرار داده تا بتوانند با استفاده از آن٬ سایتشان را بهتر در نتایج گوگل نمایش دهند و ورودی بیشتری از گوگل دریافت کنند. همچنین خطاهای وبسایت ها نیز در این پنل قابل رویت خواهد بود. این ابزار گوگل وبمستر یا کنسول سرچ گوگل هست و در بخش ۹ دوره وبمستر طلایی با این ابزارها و پنل‌ها آشنا خواهید شد تا بتوانید خطاهای سایتتان را برطرف کرده و بهتر در نتایج گوگل نمایش داده شوید.


گوگل آنالیتیکسبخش 10: بررسی رفتار بازدید کننده و تبدیل آن به خریدار

در بخش دهم وبمستران طلایی٬ می‌خواهیم بازدیدکننده هایی را که از طریق گوگل و سایر روش‌های بازاریابی به سمت سایتمان روانه کردیم را آنالیز کرده و با تحلیل رفتار آنها٬ مشکلاتمان را برطرف کنیم. با برطرف کردن مشکلات٬ این بازدید کنندگان به مشتری سایت ما تبدیل خواهند شد و در نهایت به درآمد میلیونی ماهانه خواهید رسید.


ایمیل مارکتینگبخش 11: ایمیل مارکتینگ و بازاریابی از طریق ایمیل

در بخش یازدهم وبمستران طلایی٬ می‌خواهیم از طریق ایمیل مارکتینگ٬ بازدید کننده جذب کنیم و با وارد کردن این بازدید کنندگان در یک قیف فروش٬ آنها را به مشتری نهایی و همیشگی خودمان تبدیل کنیم.

 


تولید محتوابخش 12: تولید محتوای تاثیر گذار برای کسب و کار اینترنتی شما

در بخش دوازدهم وبمستران طلایی، درباره تولید محتوای ویدیویی٬ صوتی٬ گرافیکی و … صحبت می کنیم و به شما آموزش می‌دهیم که چطور محتوای سایت میهن وردپرس را تولید و تهیه می کنیم. ترفندهایی که هیچ کجا و هیچ کلاسی به شما آموزش نخواهد داد و همه حاصل تجربه چند ساله ما در این زمینه هستند.

در واقع شما با ثبت نام در دوره جامع وبمستران طلایی٬ به تمامی پکیج های آموزشی میهن وردپرس و آپدیت‌های بعدی آنها دسترسی خواهید داشت.


ساخت سایت با وردپرس

بخش 1: ساخت سایت با وردپرس

در مرحله اول کار٬ با سیستم مدیریت محتوای وردپرس یک سایت حرفه ای راه اندازی می‌کنیم. اصول اولیه راه اندازی وبسایت و چگونگی کارکرد سایت های اینترنتی را خدمت شما توضیح داده و با هم یک وبسایت روی سیستم شخصی خودمان راه اندازی می کنیم. پس از آن سایت ساخته شده را به یک هاست منتقل می‌کنیم و با بخش های مختلف پنل مدیریت آشنا خواهیم شد.


ساخت سایت فروشگاهیبخش 2: راه اندازی فروشگاه اینترنتی

در این بخش٬ سایت ساخته شده در بخش اول را به یک سایت فروشگاهی تبدیل می‌کنیم. بعد از آن امکانات جدیدی را به فروشگاهمان اضافه می‌کنیم تا بتوانیم محصولات بیشتری را به بازدیدکنندگان فروشگاه خود بفروشیم. در این قسمت با تمامی بخش های سیستم فروشگاه ساز ووکامرس آشنا خواهید شد و می‌توانید در عرض چند ساعت سایت فروشگاهی خود را آماده کنید.


آموزش طراحی سایتبخش 3: طراحی قالب اختصاصی برای سایت

درست است که می‌توانید با قالب های آماده وردپرس٬ یک سایت شیک راه اندازی کنید اما شما که یک وبمستر واقعی هستید بهتر است با کدنویسی و طراحی سایت آشنا باشید٬ تا نیازی به استخدام برنامه نویس نداشته باشید و برای هربار تغییرات سایت٬ هزینه های زیادی به طراحان سایت پرداخت نکنید. پس در این قسمت٬ شما را بصورت صفر تا صد با طراحی سایت و قالب وردپرس آشنا خواهیم کرد.


تولید محتوای گرافیکی با فتوشاپبخش 4: تولید محتوای گرافیکی برای وبسایت

یک وبمستر طلایی باید بتواند بنرها و تصاویر سایت خودش را به راحتی طراحی کند. ارزش مفهومی یک عکس بیش از هزاران کلمه است. پس بهتر است تصاویری زیبا برای محتوای مطالب و صفحات سایتتان طراحی کنید تا نظر بازدید کننده را به خود جلب کنید. در این قسمت به شما کار با نرم افزار فتوشاپ را آموزش خواهیم داد.


ساخت صفحه فرودبخش 5: ایجاد لندینگ پیج و ساخت صفحات بدون برنامه نویسی

گاهی می‌خواهید برای یک جشنواره یا تخفیف ویژه٬ یک صفحه فرود دلخواه طراحی کنید اما وقت کم است و مجال برنامه نویسی ندارید. با افزونه های صفحه ساز٬ ‌می‌توانید به راحتی و بدون برنامه نویسی صفحات دلخواه خود را بسازید. در این بخش به شما ایجاد Landing Page را آموزش خواهیم داد.


افزایش امنیت سایتبخش 6: افزایش امنیت سایت

در این بخش به شما توضیح خواهیم داد که چطور امنیت سایتتان را بالا ببرید و آن را به یک دژ محکم در برابر هکرها تبدیل کنید. با روش های عملی و کاملا اصولی٬ امنیت سایت را افزایش خواهیم داد تا اطلاعات ما امن و محفوظ بماند.


افزایش سرعت سایتبخش 7: افزایش سرعت سایت

در بخش ۷ وبمستران طلایی می‌خواهیم سرعت سایت طراحی شده را افزایش دهیم. اینکار باعث می‌شود بازدید کننده حس خوبی با کار کردن و خرید کردن از سایت شما داشته باشد و در نهایت بازدید شما افزایش خواهد یافت.


افزایش ورودی گوگلبخش 8: جذب مشتری از طریق گوگل و افزایش بازدید

افزایش ورودی گوگل یعنی افزایش مشتری و در نهایت افزایش سود کسب و کار اینترنتی شما. در این بخش با سئو یا همان جذب مشتری از طریق گوگل آشنا خواهید شد. روش هایی کاملا تست شده و منطقی برای افزایش آمار سایت شما از طریق بهبود رتبه سایت شما در نتایج گوگل را به شما معرفی خواهیم کرد.


نمایش سایت در نتایج جستجوبخش 9: نمایش بهتر سایت در نتایج جستجوی گوگل

گوگل ابزاری در اختیار وبمسترها قرار داده تا بتوانند با استفاده از آن٬ سایتشان را بهتر در نتایج گوگل نمایش دهند و ورودی بیشتری از گوگل دریافت کنند. همچنین خطاهای وبسایت ها نیز در این پنل قابل رویت خواهد بود. این ابزار گوگل وبمستر یا کنسول سرچ گوگل هست و در بخش ۹ دوره وبمستر طلایی با این ابزارها و پنل‌ها آشنا خواهید شد تا بتوانید خطاهای سایتتان را برطرف کرده و بهتر در نتایج گوگل نمایش داده شوید.


گوگل آنالیتیکسبخش 10: بررسی رفتار بازدید کننده و تبدیل آن به خریدار

در بخش دهم وبمستران طلایی٬ می‌خواهیم بازدیدکننده هایی را که از طریق گوگل و سایر روش‌های بازاریابی به سمت سایتمان روانه کردیم را آنالیز کرده و با تحلیل رفتار آنها٬ مشکلاتمان را برطرف کنیم. با برطرف کردن مشکلات٬ این بازدید کنندگان به مشتری سایت ما تبدیل خواهند شد و در نهایت به درآمد میلیونی ماهانه خواهید رسید.


ایمیل مارکتینگبخش 11: ایمیل مارکتینگ و بازاریابی از طریق ایمیل

در بخش یازدهم وبمستران طلایی٬ می‌خواهیم از طریق ایمیل مارکتینگ٬ بازدید کننده جذب کنیم و با وارد کردن این بازدید کنندگان در یک قیف فروش٬ آنها را به مشتری نهایی و همیشگی خودمان تبدیل کنیم.

 


تولید محتوابخش 12: تولید محتوای تاثیر گذار برای کسب و کار اینترنتی شما

در بخش دوازدهم وبمستران طلایی، درباره تولید محتوای ویدیویی٬ صوتی٬ گرافیکی و … صحبت می کنیم و به شما آموزش می‌دهیم که چطور محتوای سایت میهن وردپرس را تولید و تهیه می کنیم. ترفندهایی که هیچ کجا و هیچ کلاسی به شما آموزش نخواهد داد و همه حاصل تجربه چند ساله ما در این زمینه هستند.

در واقع شما با ثبت نام در دوره جامع وبمستران طلایی٬ به تمامی پکیج های آموزشی میهن وردپرس و آپدیت‌های بعدی آنها دسترسی خواهید داشت.

 

ساخت سایت با وردپرس

بخش 1: ساخت سایت با وردپرس

در مرحله اول کار٬ با سیستم مدیریت محتوای وردپرس یک سایت حرفه ای راه اندازی می‌کنیم. اصول اولیه راه اندازی وبسایت و چگونگی کارکرد سایت های اینترنتی را خدمت شما توضیح داده و با هم یک وبسایت روی سیستم شخصی خودمان راه اندازی می کنیم. پس از آن سایت ساخته شده را به یک هاست منتقل می‌کنیم و با بخش های مختلف پنل مدیریت آشنا خواهیم شد.


ساخت سایت فروشگاهیبخش 2: راه اندازی فروشگاه اینترنتی

در این بخش٬ سایت ساخته شده در بخش اول را به یک سایت فروشگاهی تبدیل می‌کنیم. بعد از آن امکانات جدیدی را به فروشگاهمان اضافه می‌کنیم تا بتوانیم محصولات بیشتری را به بازدیدکنندگان فروشگاه خود بفروشیم. در این قسمت با تمامی بخش های سیستم فروشگاه ساز ووکامرس آشنا خواهید شد و می‌توانید در عرض چند ساعت سایت فروشگاهی خود را آماده کنید.


آموزش طراحی سایتبخش 3: طراحی قالب اختصاصی برای سایت

درست است که می‌توانید با قالب های آماده وردپرس٬ یک سایت شیک راه اندازی کنید اما شما که یک وبمستر واقعی هستید بهتر است با کدنویسی و طراحی سایت آشنا باشید٬ تا نیازی به استخدام برنامه نویس نداشته باشید و برای هربار تغییرات سایت٬ هزینه های زیادی به طراحان سایت پرداخت نکنید. پس در این قسمت٬ شما را بصورت صفر تا صد با طراحی سایت و قالب وردپرس آشنا خواهیم کرد.


تولید محتوای گرافیکی با فتوشاپبخش 4: تولید محتوای گرافیکی برای وبسایت

یک وبمستر طلایی باید بتواند بنرها و تصاویر سایت خودش را به راحتی طراحی کند. ارزش مفهومی یک عکس بیش از هزاران کلمه است. پس بهتر است تصاویری زیبا برای محتوای مطالب و صفحات سایتتان طراحی کنید تا نظر بازدید کننده را به خود جلب کنید. در این قسمت به شما کار با نرم افزار فتوشاپ را آموزش خواهیم داد.


ساخت صفحه فرودبخش 5: ایجاد لندینگ پیج و ساخت صفحات بدون برنامه نویسی

گاهی می‌خواهید برای یک جشنواره یا تخفیف ویژه٬ یک صفحه فرود دلخواه طراحی کنید اما وقت کم است و مجال برنامه نویسی ندارید. با افزونه های صفحه ساز٬ ‌می‌توانید به راحتی و بدون برنامه نویسی صفحات دلخواه خود را بسازید. در این بخش به شما ایجاد Landing Page را آموزش خواهیم داد.


افزایش امنیت سایتبخش 6: افزایش امنیت سایت

در این بخش به شما توضیح خواهیم داد که چطور امنیت سایتتان را بالا ببرید و آن را به یک دژ محکم در برابر هکرها تبدیل کنید. با روش های عملی و کاملا اصولی٬ امنیت سایت را افزایش خواهیم داد تا اطلاعات ما امن و محفوظ بماند.


افزایش سرعت سایتبخش 7: افزایش سرعت سایت

در بخش ۷ وبمستران طلایی می‌خواهیم سرعت سایت طراحی شده را افزایش دهیم. اینکار باعث می‌شود بازدید کننده حس خوبی با کار کردن و خرید کردن از سایت شما داشته باشد و در نهایت بازدید شما افزایش خواهد یافت.


افزایش ورودی گوگلبخش 8: جذب مشتری از طریق گوگل و افزایش بازدید

افزایش ورودی گوگل یعنی افزایش مشتری و در نهایت افزایش سود کسب و کار اینترنتی شما. در این بخش با سئو یا همان جذب مشتری از طریق گوگل آشنا خواهید شد. روش هایی کاملا تست شده و منطقی برای افزایش آمار سایت شما از طریق بهبود رتبه سایت شما در نتایج گوگل را به شما معرفی خواهیم کرد.


نمایش سایت در نتایج جستجوبخش 9: نمایش بهتر سایت در نتایج جستجوی گوگل

گوگل ابزاری در اختیار وبمسترها قرار داده تا بتوانند با استفاده از آن٬ سایتشان را بهتر در نتایج گوگل نمایش دهند و ورودی بیشتری از گوگل دریافت کنند. همچنین خطاهای وبسایت ها نیز در این پنل قابل رویت خواهد بود. این ابزار گوگل وبمستر یا کنسول سرچ گوگل هست و در بخش ۹ دوره وبمستر طلایی با این ابزارها و پنل‌ها آشنا خواهید شد تا بتوانید خطاهای سایتتان را برطرف کرده و بهتر در نتایج گوگل نمایش داده شوید.


گوگل آنالیتیکسبخش 10: بررسی رفتار بازدید کننده و تبدیل آن به خریدار

در بخش دهم وبمستران طلایی٬ می‌خواهیم بازدیدکننده هایی را که از طریق گوگل و سایر روش‌های بازاریابی به سمت سایتمان روانه کردیم را آنالیز کرده و با تحلیل رفتار آنها٬ مشکلاتمان را برطرف کنیم. با برطرف کردن مشکلات٬ این بازدید کنندگان به مشتری سایت ما تبدیل خواهند شد و در نهایت به درآمد میلیونی ماهانه خواهید رسید.


ایمیل مارکتینگبخش 11: ایمیل مارکتینگ و بازاریابی از طریق ایمیل

در بخش یازدهم وبمستران طلایی٬ می‌خواهیم از طریق ایمیل مارکتینگ٬ بازدید کننده جذب کنیم و با وارد کردن این بازدید کنندگان در یک قیف فروش٬ آنها را به مشتری نهایی و همیشگی خودمان تبدیل کنیم.

 


تولید محتوابخش 12: تولید محتوای تاثیر گذار برای کسب و کار اینترنتی شما

در بخش دوازدهم وبمستران طلایی، درباره تولید محتوای ویدیویی٬ صوتی٬ گرافیکی و … صحبت می کنیم و به شما آموزش می‌دهیم که چطور محتوای سایت میهن وردپرس را تولید و تهیه می کنیم. ترفندهایی که هیچ کجا و هیچ کلاسی به شما آموزش نخواهد داد و همه حاصل تجربه چند ساله ما در این زمینه هستند.


داستان وبمستران طلایی از کجا شروع شد؟

همیشه کاربران زیادی از ما می‌پرسیدند که چرا برای هر بخش از مدیریت وبسایت٬ یک دوره جداگانه طراحی کرده اید؟ چرا یک دوره بصورت جامع در میهن وردپرس قرار ندارد. دلیل اینکار آپدیت شدن دوره های مختلف بود. یعنی با هر بار تغییر الگوریتم های گوگل و هسته وردپرس و نرم افزار های مختلف٬ بتوانیم دوره مورد نظر را آپدیت کنیم و بروزرسانی های آنرا در پنل دانشجویان قرار دهیم.

از طرفی سایت رقبا را بررسی کردیم و با تحلیل سایر سایت‌های آموزشی در زمینه وردپرس٬دریافتیم که یا چنین دوره‌ای در سایتشان وجود ندارد و یا با دریافت هزینه های سنگین٬ کلاسهای حضوری و غیر حضوری در این زمینه برگزار می‌کنند. در مورد کیفیت دوره هایشان اطلاعی نداریم اما میهن وردپرس دوره هایی دارد که در زمینه‌های مختلف وبمستری تهیه کرده و داشتن همه این دوره‌ها در کنار یکدیگر٬ باعث می‌شد شما بتوانید هر آنچه ما در مسیر پیشرفت میهن وردپرس٬ انجام داده ایم را یاد بگیرید و با بکار گرفتن آن بتوانید وارد عرصه کسب درآمد اینترنتی شوید. در نتیجه اینبار تصمیم گرفتیم همه این پکیج های آموزشی را در کنار یکدیگر بصورت یک پکیج جامع تقدیم حضورتان کنیم.

در پکیج وبمستران طلایی٬ قرار نیست کلاس‌های حضوری یا وبینار آموزشی داشته باشیم. با ثبت نام در این پکیج٬ شما می‌توانید با یک تخفیف ویژه٬ در تمام دوره‌های آموزشی میهن وردپرس شرکت کرده و از تجربه چندساله ما در زمینه راه اندازی سایت و کسب درآمد اینترنتی استفاده کنید.

هر بار که یکی از دوره ها آپدیت شود٬ شما بصورت رایگان به آپدیت دوره دسترسی خواهید داشت و عضوی از خانواده وبمستران طلایی میهن وردپرس خواهید بود.


این دوره مناسب چه افرادی است؟

 • افرادی که ‌می خواهند از اینترنت کسب درآمد کنند.
 • افرادی که با کامپیوتر و اینترنت آشنایی دارند.
 • کسانی که می‌خواهند حتی در خواب هم درآمد داشته باشند.
 • مدیران شرکت هایی که می‌خواهند وبسایت اینترنتی داشته باشند.
 • افرادی که می‌خواهند از طریق طراحی سایت٬ کسب درآمد کنند.
 • افرادی که سایت دارند و می‌خواهند سایتشان را تبدیل به یک کسب و کار اینترنتی موفق کنند.

این دوره مناسب چه افرادی نیست؟

 • افرادی که می‌خواهند از روش های سنتی کسب درآمد کنند.
 • افرادی که اراده‌ قوی ندارند.
 • افرادی که درآمد بالایی دارند و از کسب و کار خود راضی هستند.

سوالات متداول خریداران پکیج وبمستران طلایی

محتوای این دوره چیست؟

با ثبت نام در این دوره٬ شما به تمامی دوره‌های آموزشی میهن وردپرس دسترسی خواهید داشت. با مشاهده و دیدن این آموزش‌ها می‌توانید صفر تا صد طراحی سایت و برنامه نویسی و همچنین راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی موفق را فرا بگیرید.

 

این دوره حضوری است یا غیر حضوری؟

دوره وبمستران طلایی بصورت غیر حضوری برگزار می شود. شما با ثبت نام در دوره٬ بصورت آنی به تمام فیلم های دوره دسترسی خواهید داشت.

 

نمی‌توانم فیلم را دانلود کنم. بصورت پستی ارسال می‌شود؟

بله علاوه بر پخش آنلاین در پنل کاربری و قابلیت دانلود فیلم٬ پکیج دوره بصورت پستی برای شما ارسال خواهد شد. هزینه پست توسط میهن وردپرس پرداخت می‌شود و نیازی به پرداخت هزینه پستی محصول نیست.

اگر مطالب دوره کاربردی نبود چه می‌شود؟

همیشه موقع ثبت نام در یک دوره٬ به ویژگی‌ها و موفقیت‌های مدرس آن رجوع کنید!

مدرس این دوره٬ مدیر سایت میهن وردپرس (رضا حسینی راد) بوده و شخصی است که توانسته در مدت زمان کمتر از 2 سال٬ یک کسب و کار اینترنتی را به رتبه ۴۰۰ ایران برساند. در حال حاضر این کسب و کار اینترنتی بیش از ۳۰ میلیون تومان درآمد ماهانه دارد.

با وجود تلگرام و اینستاگرام٬ آیا کسی از سایت خرید می‌کند؟

توجه داشته باشید تلگرام و اینستاگرام خودشان از طریق وبسایتشان به دیگر افراد معرفی می‌شوند. همچنین شبکه‌های اجتماعی از رده خارج می‌شود و در طول زمان ثابت شده که سوشال نتورک ها یک عمر کوتاه در باره زمانی مشخص دارند. مثلا تا همین چند سال پیش فیسبوک و توییتر مطرح بودند و حالا تلگرام و اینستاگرام! پس امیدی به پایداری شبکه های اجتماعی نداشته باشید چون هر لحظه ممکن است شرکتی اعلام کند که به دلیل ورشکستگی٬ ارائه خدماتش را متوقف کرده. از طرفی اگر به تاریخچه وب مراجعه کنید٬ سالهای سال است که وبسایت های اینترنتی فعال هستند و به کار خود ادامه می‌دهند. مگر اینکه شما به عنوان مدیر سایت٬ از فعالیت خود صرف نظر کنید و ادامه ندهید. که این مورد هم در صورت عدم سودآوری و ناامید شدن شما اتفاق می‌افتد که می‌توانید با آموزش دیدن٬ این مشکلات را از سر راه بردارید.

وقت ثبت نام و در این دوره و دیدن فیلم‌های آموزشی را ندارم

اگر مدیر یک وبسایت اینترنتی هستید٬ وقت نداشتن یکی از مشکلاتی است که به کار شما لطمه وارد می‌کند. شما باید وبمستر طلایی باشید و وقت خود را صرف یادگیری کنید. پس مشکل وقت خود را با سپردن کارها به سیستم وردپرس حل کنید.

 

دوره‌های بعدی میهن وردپرس هم به این دوره اضافه می‌شود؟

بله! خبر خوب اینکه اگر شما همین الان در این دوره ثبت نام کنید٬ بصورت رایگان در تمام دوره‌های بعدی میهن وردپرس عضو خواهید شد. بدون نیاز به پرداخت هزینه! در صورت اضافه شدن دوره٬ هزینه شرکت در دوره وبمستران طلایی نیز افزایش خواهد یافت. اما شرکت کنندگان قبلی نیازی به پرداخت هیچگونه هزینه‌ای برای شرکت در دوره‌های جدید سایت ندارند.

تفاوت های این دوره با سایر دوره ها

 • تمام روش های گفته شده در این دوره بصورت کامل توسط خود ما تست شده و به نتیجه رسیده.
 • این دوره بصورت مادامالعمر و کاملا رایگان آپدیت خواهد شد و از تغییرات جدید شما را با خبر خواهیم کرد.
 • با ثبت نام در این پکیج٬ در تمام دوره های میهن وردپرس شرکت خواهید کرد.

به دلیل نارضایتی صاحب اثر (رضا حسینی راد – میهن وردپرس) ارائه دوره متوقف شد، شما میتوانید از دیگر دوره های آموزشی طراحی و مدیریت سایت ما دیدن کنید.

امتیاز دهید

میانگین - 93%

93%

امتیاز از 100

به دوره آموزشی وبمستران طلایی امتیاز دهید

تقييم المستخدمون: 4.81 ( 30 أصوات)

المصدر
میهن وردپرس - وبمستران طلایی

اترك تعليقاً

لن يتم نشر عنوان بريدك الإلكتروني. الحقول الإلزامية مشار إليها بـ *

زر الذهاب إلى الأعلى