خرید دوره آنلاین ستارگان سیستم‌‌ سازی (با 94 درصد تخفیف)

دوره بسیار با ارزش و پر محتوا " سیستم سازی ژان بقوسیان " را از وب سایت تی پاب با تخفیف 94 درصد خریداری کنید + پشتیبانی رایگان از آپدیت ها

دوره آنلاین ستارگان سیستم‌‌ سازی

دوره آنلاین ستارگان سیستم‌‌ سازی ژان بقوسیان (مدیر سبز)


سلام عرض میکنم خدمت شما دوست عزیز، خوش حالم اینجایی و داری توضیحات دوره آنلاین ستارگان سیستم سازی را مطالعه میکنی …

دوره آنلاین ستارگان سیستم سازی ژان بقوسیان یکی از پر محتوا ترین دوره های اینترنتی ایرانی میباشد که بسیار از افراد متقاضی این دوره شده اند

به دلیل درخواست های زیاد از طرف شما دوستان عزیز تصمیم بر این شد  دوره آنلاین ستارگان سیستم سازی را به قیمت باور نکردنی در اختیارتان قرار دهیم. شما میتوانید  دوره آنلاین ستارگان سیستم سازی را با تخفیف 94% از وب سایت تی پاب دریافت کنید و از آن استفاده کنید.

شما در صوتی میتوانید  دوره آنلاین ستارگان سیستم سازی وب سایت مدیر سبز، را با تخفیف 94% خریداری کنید: که واقعا توانایی پرداخت مبلغ اصلی را به وب سایت مدیر سبز نداشته باشید _ و شما باید متعهد شوید، بعد از اینکه به لول مالی بالا دست پیدا کردید مبلغ اصلی را به شرکت مدیر سبز پرداخت کنید.


فعالیت وب سایت تی پاب متوقف شد


ویدئو توضیحات دوره آنلاین ستارگان سیستم سازی

 

 

وابستگی کسب‌و‌کارتان را به خودتان کمتر کنید!

اگر صاحب کسب‌و‌کار هستید ولی حضور شما در محل کار همیشه الزامی است هیچ راهی جز خستگی مفرط، بی‌انگیزه شدن و افت کسب‌و‌کار ندارید!

در سال‌های اخیر به مدیران زیادی مشاوره داده‌ام و با کارآفرینان موفق مصاحبه‌های زیادی داشتم. یک موضوع در تمام کارآفرینان موفق مشترک است. آن‌ها زیر بار کارهای زیاد و طاقت‌فرسا نیستند. ولی اغلب مدیران ناموفق‌، از صبح تا شب بی‌وقفه کار می‌کنند و نتیجه چندانی نمی‌گیرند.

کارآفرینان موفق می‌دانند که با بیشتر کار کردن یا سریع‌تر کار کردن نمی‌توان به موفقیت‌های بزرگ رسید و چیزی بیش از این‌ها لازم است. آن‌ها سیستمی درست می‌کنند که باعث می‌شود با حداقل دخالت خودشان اغلب کارها به‌خوبی پیش برود و سود ایجاد شود. موقع آن رسیده که دیدگاه خودتان را به‌عنوان صاحب کسب‌و‌کار عوض کنید و خود را از جزئیات بی‌پایان کسب‌وکارتان برهانید و زندگی جدیدی را به‌عنوان «سیستم‌ساز» آغاز کنید.

سیستم‌سازی چیست؟

سیستم‌سازی یا «سیستم‌سازی کسب‌و‌کار» شامل تمام کارهایی است که برای خودکارسازی کسب‌و‌کار انجام می‌شود تا با کمترین نظارت و دخالت مدیر، اغلب کارها به‌خوبی پیش برود. سیستم‌سازی علمی است که به مدیران کمک می‌کند وابستگی کسب‌و‌کار را به خودشان کاهش دهند و وقتی در محل کار نیستند تمامی کارها به‌خوبی پیش برود.

تعریف سیستم

سیستم مجموعه‌ای از عناصر به‌ هم پیوسته است که خروجی مشخصی ایجاد می‌کند. کسب‌و‌کار هم یک سیستم است و مجموعه‌ای است که خروجی مشخصی ایجاد می‌کند.

سیستم کسب‌و‌کار شامل مجموعه‌ای از افراد، اسناد و ابزار است و خروجی کسب‌و‌کار سودی است که ایجاد می‌کند.

اجزای سیستم کسب‌و‌کار

افراد: شامل خودمان، کارکنان و تمام تامین‌کنندگان و کسانی است که در پیشبرد کسب‌و‌کار ما اثرگذار هستند.

اسناد: منظور از اسناد، چشم‌انداز، ماموریت، مزیت رقابتی و تمام دستورالعمل‌هایی است که در آن تمام فرایندهای کسب‌و‌کار توضیح داده شده است.

ابزار: بخش مهمی از سیستم کسب‌و‌کار ما تجهیزات و ابزاری هستند که باعث پیشروی کسب‌و‌کار می‌شوند. کامپیوتر، سیستم تلفنی، وب‌سایت، سامانه پیامکی، نرم‌افزارها و … ابزاری هستند که بخشی از سیستم کسب‌و‌کار ما هستند.

اجزای سیستم کسب‌و‌کار


فعالیت وب سایت تی پاب متوقف شد


دوره آنلاین ستارگان سیستم‌سازی

در این دوره آنلاین ده جلسه‌ای راه‌حل‌هایی کاربردی، برای سیستم‌سازی کسب‌و‌کار شما ارائه خواهد شد. این دوره می‌تواند باعث شود وقت شما آزادتر شود و همینطور رشد کسب‌و‌کار شما سریع‌تر شود!

کار اصلی مدیر، انجام کارها توسط دیگران است. شما یاد می‌گیرید از ساختن تیم‌های قدرتمند، ساخت دستورالعمل‌های لازم و تهیه تجهیزات مناسب، دستگاهی درست کنید که هر روز برایتان سود ایجاد می‌کند.

تمام برندهای برترجهان، اول سیستم‌سازی کردند، سپس رشد جهشی خودشان را آغاز کردند!

تمام برندهای برترجهان، اول سیستم‌سازی کردند، سپس رشد جهشی خودشان را آغاز کردند!

بخشی از سرفصل‌های دوره آنلاین سیستم‌سازی

خودکارسازی فرایندها

برخی از فزایندهای کسب‌و‌کار مثل بازاریابی، خدمات مشتریان و … قابلیت خودکارسازی دارد، یعنی برخی از کارهایی که توسط افراد انجام می‌شود توسط نرم‌افزار و سخت‌افزار قابل انجام است.

حل سیستمی مشکلات کسب‌و‌کار

کسب‌و‌کار مانند یک اتومبیل است که اگر خوب پیش نمی‌رود باید تعمیر شود. در کسب‌و‌کار راهکارهایی برای حل سیستمی مشکلات وجود دارد که احتمال بروز مشکلات و خطاها را کاهش می‌دهد.

تحلیل سیستمی کسب‌وکار

یک مدیر باید بتواند کسب‌و‌کار خود را تحلیل کند و با اعداد و ارقام وضعیت کنونی و روند کسب‌و‌کار خود را دریابد. شما یاد می‌گیرید شاخص‌های کلیدی کسب‌و‌کار خودتان را اندازه بگیرید.

ساخت دارایی‌های ارزشمند در کسب‌و‌کار

شما می‌توانید حداقل ۵ نوع دارایی خلق کنید که تا سال‌ها برای کسب‌و‌کار شما سود تولید می‌کند. هرچه دارایی‌های بیشتر خلق کنید، بدون تلاش، سود بیشتری کسب می‌کنید.

جهش و رشد سیستمی

چگونه موانع رشد کسب‌و‌کار را کنار بزنیم و رشد سیستمی کسب‌و‌کار را آغاز کنیم؟ در این بخش راهکارهایی بررسی می‌شود که رشد کسب‌و‌کارتان را سریع‌تر می‌کند.

کسب دیدگاهی جدید و انقلابی نسبت به کسب‌و‌کار

خروج از تله پرمشغله بودن و رشد کسب‌و‌کار رویا نیست! شما می‌توانید یک سیستم پایدار و مستقل از خودتان بسازید تا اغلب کارها به‌خوبی پیش برود و شما نقش کمتری در کسب‌و‌کارتان داشته باشید.

سازماندهی فردی

سیستم‌سازی را از خودتان شروع کنید. به برنامه و کارهای خودتان نظم بدهید و با کمک ابزارها و اپلیکیشن‌ها به یک شخص خوش‌قول و دقیق تبدیل شوید.

شناخت اجزای کسب‌و‌کار

برای تعمیر و بهبود هر دستگاهی ابتدا باید با اجزای اصلی آن آشنا شوید و بدانید دستگاه چگونه کار می‌کند. در این دوره شما را با شش بخش کلیدی کسب‌‌وکار آشنا می‌کنیم.

طراحی و ثبت فرایندهای کسب‌و‌کار

پس از تشخیص فرایندهای کلیدی کسب‌و‌کارتان از روش ابداعی مدیرسبز برای ثبت فرایندها استفاده کنید و کل کسب‌و‌کارتان را ثبت کنید. این کار دستورالعملی ارزشمند برای پیشبرد کارتان دارید.

بازسازی تیم برای جهش

روش استخدام فوق‌ستاره‌ها را یاد بگیرید، حرفه‌ای اخراج کنید و در واگذاری کارها مثل مدیران سیستم‌ساز عمل کنید. بدون تیمی قدرتمند سیستم شما به‌خوبی پیش نخواهد رفت.


مشخصات دوره آنلاین «ستارگان سیستم‌سازی» در یک نگاه

طول دوره:  10 جلسه دو ساعته

نوع دسترسی: دانلود بلافاصله پس از خرید

فرمت فایل های دوره: MP4

مدرس: ژان بقوسیان مدیرعامل مدیر سبز

مخاطبان: مدیران و کارآفرینان


پاسخ به سوالات متداول دوره آنلاین «سیستم‌سازی»

این دوره برای چه کسانی مناسب است؟

برای مدیران و کارآفرینانی که حداقل یک کسب‌و‌کار کوچک دارند و تصمیم‌گیرنده اصلی و نهایی خودشان هستند. همچنین کارمندان و کارکنانی دارند که در انجام کارها به مدیر کمک می‌کنند. این دوره برای دوستانی که هنوز کسب‌و‌کاری ندارند و صرفا متخصص هستند، مناسب نیست.

چرا ژان بقوسیان شخص مناسبی برای تدریس این دوره است؟

زیرا او در ۲۰ سال گذشته که کسب‌و‌کارهای مختلفی را اداره کرده است همیشه با کمترین کارکنان و تیم‌های کوچک، نتایج قابل‌توجهی کسب کرده است. او نویسنده و مترجم بیش از ۴۰ کتاب در زمینه مدیریت است. همچنین او در ۱۰ سال اخیر به بیش از ۱۰۰۰ کسب‌و‌کار کوچک ایرانی مشاوره داده است تا کارشان را سریع‌تر رشد بدهند.

پس از شرکت در دوره و اجرای مطالب چه توقعی می‌توانم داشته باشم؟

کسب‌و‌کار شما کمترین وابستگی را به شما داشته باشد در محل کار به عنوان مدیر اضطراب کمتری داشته باشید اغلب کارها بدون دخالت شما به خوبی پیش برود با انجام کارهای کمتر نتایج بسیار بیشتری کسب کنید خیلی بیشتر از قبل فکر کنید و برنامه‌ریزی کنید و کارها بیشتر توسط دیگران انجام می‌شود وقت بیشتر برای انجام کارهای مهم و لذت‌بخش دارید!

آیا مطالب این دوره با همایش سیستم‌سازی یکسان است؟

حداقل ۷۰ درصد مطالب کاملا جدید است و در دوره‌ها و همایش‌های دیگر ارائه نشده است. البته بخش کوچکی از مطالب تکراری است، ولی نکته مهم اجرای مطالب و کسب نتیجه برای شما است. این دوره طوری طراحی شده که هر هفته به اجرای مطالب ارائه شده بپردازید.

من وقت کافی برای شرکت در دوره را ندارم!

اگر سرتان بسیار شلوغ است، همین موضوع نشان می‌دهد که به این دوره نیاز دارید، زیرا یک مدیر نباید بیش از حد تحت فشار باشد. اغلب کارها باید واگذار شده باشد و نگران انجام کارها نباشید. گاهی در زندگی چند ساعت آموزش، روزها و ماه‌های زیادی از وقت ما را آزاد می‌کند تا به کارهای مهم‌تر بپردازیم.

فعالیت وب سایت تی پاب متوقف شد

اترك تعليقاً

لن يتم نشر عنوان بريدك الإلكتروني. الحقول الإلزامية مشار إليها بـ *

زر الذهاب إلى الأعلى