تغییر باورها در کمتر از 60 ثانیه رایگان

تغییر باورها در کمتر از 60 ثانیه را از وب سایت تی پاب به صورت رایگان دریافت کنید! دوره ای که به قیمت شش میلیون و نهصدو پنجاه تومان به فروش میرسید

تغییر باورها در کمتر از 60 ثانیه رایگان

دروه آموزشی تغییر باورها در کمتر از 60 ثانیه رایگان

سلام عرض میکنم خدمت شما، به دلیل تقاضای زیاد شما دوستان تصمیم بر این شد که دوره تغییر باورها در کمتر از 60 ثانیه را به رایگان منتشر کنیم!!

بله شما میتوانید این دوره آموزشی را از وب سایت تی پاب به صورت رایگان دریافت کنید و از آن استفاده کنید …

دوره ای که در سایت باورسازان به قمیت 6 میلیون و 950 هزار تومان به فروش میرسید را شما میتوانید از وب سایت تی پاب به صورت رایگان دریافت کنید.

به دلایلی ارائه دوره تغییر باورها در کمتر از 60 ثانیه به صورت رایگان متوقف شد:

فعالیت وب سایت تی پاب متوقف شد


فصل اول تغییر باورها کمتر از 60 ثانیه :

 

 

توضیحات دوره تغییر باورها کمتر از 60 ثانیه :

این نکته رمز اگر بدانی، دانی

هرچیز که در جستن آنی، آنی

“من حرف های جدیدی برای شما دارم”

  • دلتون میخواد کنترل کامل زندگیتون رو بدست بگیرید اما نمیتونید و احساس میکنید همیشه یه جای کار می لنگه؟
  • آیا دلتون میخواد خودتون و دنیای اطرافتون رو تغییر بدید اما تا الان نتونستید؟
  • آیا از بی پولی، بیماری، اعتیاد و باورهای منفی نسبت به دنیای اطرافتون خسته شدید؟
  • آیا هربار که تلاش کردید تغییری در باورها و عادت هاتون ایجاد کنید، ناموفق بودید؟
  • آیا صدها ساعت سمینار و ویدئوی آموزشی دیدید و هزاران صفحه کتاب موفقیت و راز ثروت خوندید اما هنوز هم سرجای اولتون هستید؟
  • آیا شما هم خسته شدید از بس گفتند باورها و ضمیرناخوداگاه زندگی ما رو رقم میزنه اما هیچکس نگفت چطوری باورهات رو عوض کنی و چطوری ضمیرناخوداگاهت رو کنترل کنی؟
  • آیا هزاران بار برای خودت هدف گذاری کردی اما وقتی بهش نرسیدی، نا امیدتر از قبل به زندگیت چسبیدی و فکر کردی تو نفرین شده ای؟ یا کلا ستاره هات جور در نمیاد؟

من یک سخنران انگیزشی نیستم. من اومدم که یکبار برای همیشه به شما یاد بدم چطور در یک روز از بی پولی، بیماری، درماندگی بخاطر شرایط احساسی یا هر مساله ای که باهاش در ارتباط هستید، خلاص بشید.

من ازتون نمیخوام بهم ۲ سال، ۱ سال، ۴ ماه یا ۳ ماه وقت بدید و به حرفام فکر کنید بلکه یک تغییری در زندگیتون احساس کنید. من اومدم که با یکبار سخنرانی برای همیشه اون اثری رو بذارم که همیشه دنبالش بودید.

دلم نمیخواد دائم صدای من تو گوشتون باشه تا بلکه به واسطه تکرارش تغییرات رو احساس کنید. یک بار به حرف های من گوش کن اونوقت سوکان زندگیت در دستت میاد. اونوقته که هم من رسالت خودم رو انجام دادم، هم تو دوست عزیزم.

تمامی اساتید موفقیت دنیا از چین تا آمریکا و از روسیه تا تا استرالیا، یک حرف را تکرار میکنند و اونم اینه که باورهاتون رو عوض کنید تا زندگیتون عوض بشه. اما هیچکدوم از اونها به ما نگفتن چطوری. در ایران در پیشرفته ترین حالت، اساتیدی مثل دکتر آزمندیان و آقای عباس منش گفتن از طریق تکرار عبارت های تاکیدی، هیپنوتیزم، تغییر ورودی های ذهن یا NLP میتونید باورهاتون رو عوض کنید.

من هر ۴ روش رو امتحان کردم. اما حقیقتش از هیچکدوم جواب نگرفتم. حقیقتش دیگه خسته شده بودم از شنیدن داستان های تکراری. همش حرفای تکراری، قوانین تکراری که هدف واضح و روشن به صورت اول شخص مفرد متلکم وحده بنویس و روزی ۵۰۰ بار بهش نگاه کن. دیگه معذرت میخوام حالم از شنیدن ماجرای مرغ کنتاکی سرهنگ ساندرس، مایکروسافت بیل گیتس و فیسبوک مارک زاکربرگ بهم میخورد. اون حرفایی که شنیدنش دفعه اول قشنگ بود، دیگه برام خسته کننده شده بود.

حرفایی که هرچقدر بیشتر گوش میدادم میدیدم دارم از خواسته هام دورتر میشم. دلم حرفای تازه میخواست. راهکاری سریع و مطمئن برای عوض کردن سریع باورها. راهکاری برای بدست آوردن و در خدمت گرفتن قدرت های خدادادی. تا اینکه به جوابهایی رسیدم که پاسخ همه ی پرسش ها بود. اگر شما هم مثل من از شنیدن داستان های تکراری مرغ کنتاکی سرهنگ ساندرس و قضایای شبیه به این خسته شدین، اگر شما هم مثل من ۱۰۰ تا لیست هدف متفاوت نوشتید اما نتونستید اهدافتون رو خلق کنید

اگر شما هم مثل من باور دارید که یک شبه میشه ره صد ساله رفت، اگر شماهم مثل من باور دارید که تغییر کردن میتونه آسون باشه، اگر شماهم مثل من هنوز فکر میکنید راههایی هست برای موفق شدن که با روش هایی که تا الان آموزش دیدید فرق داره، اگر مثل من خسته شدید از اینکه به خودتون شک کردید که کار من کجاش مشکل داره که قانون جذب برای همه کار میکنه الا من، تا آخر با من همراه باشید.

به دلایلی ارائه دوره تغییر باورها در کمتر از 60 ثانیه به صورت رایگان متوقف شد:

فعالیت وب سایت تی پاب متوقف شد

المصدر
باورسازان - دوره اموزشی تغییر باورها در کمتر از 60 ثانیه

اترك تعليقاً

لن يتم نشر عنوان بريدك الإلكتروني. الحقول الإلزامية مشار إليها بـ *

زر الذهاب إلى الأعلى