دوره هوش مالی پلاس (با 95% تخفیف)

دوره هوش مالی پلاس با تخفیف 95 درصد همراه با عضویت در کلوپ و هدایای دیگر ...

دوره هوش مالی پلاس

دوره هوش مالی پلاس (با 95% تخفیف)


سلام عرض میکنم خدمت شما دوست عزیز، خوش حالم اینجایی و داری توضیحات دوره هوش مالی پلاس را مطالعه میکنی …

به دلیل درخواست های زیاد از طرف شما دوستان عزیز تصمیم بر این شد دوره هوش مالی پلاس را به قیمت باور نکردنی در اختیارتان قرار دهیم. شما میتوانید دوره هوش مالی پلاس ماهان تیموری را با تخفیف 95% از وب سایت تی پاب دریافت کنید و از آن استفاده کنید.

شما در صوتی میتوانید دوره هوش مالی پلاس را با تخفیف 95% خریداری کنید: که واقعا توانایی پرداخت مبلغ اصلی را به تیم آموزشی ماهان تیموری نداشته باشید _ و شما باید متعهد شوید، بعد از اینکه به لول مالی بالا دست پیدا کردید مبلغ اصلی را به تیم آموزشی ماهان تیموری پرداخت کنید.

دمو فایل های دوره هوش مالی پلاس (ویدئو زیر را ببینید)

 

فعالیت وب سایت تی پاب متوقف شد

توضیحات دوره هوش مالی پلاس

 

 

شرایط فعلی زندگیت چطوره؟

 • چقدر درآمد داری؟ آیا حقوقت به وسط ماه نرسیده تموم میشه؟ آیا همیشه پیش همسر و فرزندت شرمنده‌ای؟ آیا همیشه نگران پول خرج کردن هستی و با هر خرید همسر و فرزندت مخالفت می‌کنی؟
 • روزی چند ساعت کار می‌کنی؟ چقدر کار شما سخت هستش؟ آیا تو هم فکر میکنی برای درآمد بیشتر باید بیشتر و سخت تر کار کنی؟
 • در خونه شما چقدر صفا و صمیمیت هستش؟ چقدر همسرت را دوست داری؟
 • در محیط کارت چقدر احساس امنیت و آرامش داری؟ آیا تو هم هر روز نگران از دست دادن شغلت هستی یا الان بیکاری؟
 • در ارتباطات، چقدر دوستان خوب دورو برت هست؟ در ارتباط با دیگران چقدر تاثیرگذار عمل می‌کنی؟ آیا بخاطر درآمد کم نمی‌تونی مهمونی بدی و با دوستان و فامیل ساعاتی رو خوش بگذرونی ؟
 • چقدر حال درونت خوب هستش و آدم شادی هستی؟ آیا واقعاً از درون احساس خوشبختی می‌کنی؟
 • آیا تو هم احساس می‌کنی آدم بدشانسی هستی؟ آیا فکر می‌کنی که زندگی با تو سر ناسازگاری داره و هر چقدر دنبال پول میری ازت فرار می‌کنه؟
 • آیا فکر می‌کنی، خدا هم فراموشت کرده ؟ آیا با خدا قهر کردی؟
 • آیا تو هم کلی کتاب و فیلم و سمینار و دوره رفتی، اما هیچ اثری در زندگیت نداشته؟ آیا دنبال یک راهکار تضمینی و متفاوت هستی؟
 • آیا دیگه بریدی از همه چی و همه کس و دنبال یکی می گردی که دستت رو بگیره و قدم به قدم در کنارت باشه تا شرایطت تغییر کنه؟

می‌دونم حالا که داری این متن رو می‌خونی یک یا چند سوال بالا در مورد زندگی تو هم صدق میکنه و در این شرایط الان داره اذیتت می‌کنه، پس با دقت ادامه متن رو بخون چون می‌دونم می‌خوای زندگیت اینجوری نمونه و تغییرش بدی !

شرایط مالی من هم خوب نیست و به این دوره نیاز دارم

چرا این دوره هوش مالی پلاس را ساختم ؟

همیشه با خودم فکر می‌کردم که چرا بعضی از افراد خیلی راحت پول در‌ می‌آورند، ولی نوبت من که می‌شود انگار پول از من فرار می‌کند. گاهی در خودم یا اطرافیانم به دنبال ایراد کار می‌گشتم. بالاخره فهمیده‌ام که برای پولدار شدن باید باهوش بود، البته نه هوشی که همه می‌شناسند، متفاوت از هوشی به نام IQ.

من در این آموزش به مفهوم هوش مالی پرداختم تا راز سر به‌ مهر پول درآوردن را فاش کنم.  پکیج هوش مالی آموزشی است که به عملکرد یا کارهای خاصی اشاره دارد که ثروت را به زندگی شما می‌آورند.

دوره هوش مالی پلاس

یک حقیقت تلخ درباره زندگی مالی شما !!!

به ۴ دلیل زیر شما درحال از دست دادن پولهایتان هستید :

 • نمیدونی که چطور سرمایه گذاری کنی و نمیدونی چطور کاری کنی تا پولت برات پول بسازه
 • به خوبی نمیدونی چطور درآمدت رو بالا ببری
 • اینکه شغل پولساز مورد علاقه خودت رو نداری و هنوز برای دیگران کار میکنی
 • نمیدونی چطور معامله کنی تا پول و سرمایت رو از دست ندهی

اکثر افرادی که هوش مالی بالایی دارند برای پول کار نمی کنند بلکه پول است که برای آنها کار میکند.


فعالیت وب سایت تی پاب متوقف شد


هدف ما در پکیج هوش مالی این نیست که شما مادی گرا بشین بلکه میخواهیم در تمامی جنبه های زندگی ثروتمند بشین.

ولی اگر شما پول داشته باشید
 • در جمع ها دیده می شوید
 • شاید درست نباشد اما دیگران برای شما ارزش و احترام بیشتری قائل هستند
 • شاید با پول نشه عشق را خرید ولی میشود احساسات را درگیر کرد

ثروت واقعی چیست ؟؟؟ آیا پول ثروت واقعی است ؟؟؟

جواب این سوال مثبت است. متاسفانه ما در دنیایی زندگی می کنیم که مسائل مادی بسیاری از جنبه های زندگی ما رو درگیر کرده و برای خوشبختی ،ما نیاز به پول داریم.

وقتی بچه بودم پدرم می گفت پول خوشبختی نمیاره، ولی از وقتی پولدار شدم مطمئن شدم که پول خوش بختی میاره.

فایل های دوره هوش مالی پلاس


سر فصل های دوره هوش مالی پلاس :

دوره هوش مالی پلاس شامل ۲۱ سرفصل زیر می باشد که هر کدام زیر سرفصل های تخصصی دارند بطور مثال برای ماه هوش در فضای مجازی ما به تو آموزش میدیم که چطور در اینستاگرام و تلگرام جزء نفرات اول در کسب و کارت باشی چون ما خودمون در تلگرام 1 میلون و 200 هزار نفر و در اینستاگرام ۱ میلیون و 400 هزار نفر مخاطب داریم.

سر فصل های دوره هوش مالی پلاس

فعالیت وب سایت تی پاب متوقف شد

توضیحات بیشترِ دوره آموزشی هوش مالی پلاس :

 

 

ضمانت دوره هوش مالی پلاس :

این دوره با بالاترین کیفیت ضبط و آماده شده، محتوای دوره بیشترین نتیجه واقعی رو در بین آموزشهای موجود در ایران کسب کرده که همین الان می تونی بخشی از نتایج رو در پایین این صفحه و بقیه نتایج رو از منوی سایت و همچنین کانال تلگرام ببینی.

نتایج درج شده کاملا واقعی هستند و سری جدید نتایج در حال آماده سازی هست یعنی دوستانی برای بار دوم نتایج بالاتری کسب کردن که ویدیوی این دوستان در بخش نتایج قابل مشاهده است.

ضمانت این دوره بازگشت کامل وجه پرداختی قبل از پایان اولین ماه خرید هست. توضیح کامل رو با دقت از ویدیوی زیر تماشا کن !!!

ضمانت دوره هوش مالی

آیا دوره هوش مالی پلاس برای من کار آمد است؟

در این ویدیو برات توضیح میدم که چرا این دوره برای همه افراد کارایی داره و تاثیرش رو در کسب و کار و زندگیت می‌تونی ببینی.

 

 

 


سوالات متداول دوره هوش مالی پلاس :

آیا آموزش ها قابل جابجایی روی فلش به دستگاه دیگر است ؟

بله دوست عزیز، اگر شما این دوره را از وب سایت تی پاب خریداری کنید میتوانید فایل ها را روی همه چیز داشته باشید (فایل ها از اپلکیشن استخراج شده و برای شما ارسال میشود)

چند نفر هم زمان می‌تونیم در دوره شرکت کنیم ؟

دوست من، شما وقتی در دوره هوش مالی یا دوره هوش مالی پلاس شرکت می کنی می تونی دوره را به هر کس که خواستید هدیه دهید.

اول هوش مالی رو شروع کنیم یا هوش مالی پلاس رو ؟

دوست من بستگی به موقعیت و سطح دانش تو متفاوته، اما از آنجایی که اطلاعات دوره هوش مالی پیش نیاز و پایه ای می باشد بهتر است که اول هوش مالی را ببینی.

هوش مالی پلاس با هوش مالی چه فرقی می کنه ؟

دوست من دوره هوش مالی پلاس یک دوره خیلی پیشرفته تر و به روز تر نسبت به دوره هوش مالی می باشد ضمن اینکه تجربیات و مطالعه استاد تیموری در یک سال گذشته در کسب و کار و مسائل مالی به مراتب بیشتر شده و همچنین اساتید به نام و قوی تری به دوره هوش مالی پلاس اضافه شده اند و به طور کلی محتوای کاربردی تر و طبق شرایط روز در حال تهیه می باشد.

آیا می‌تونیم این دوره ها رو جداگانه تهیه کنیم ؟

بله دوست من هر دوره را می تونی به صورت جداگانه تهیه کنی. البته با تهیه دوره هوش مالی پلاس، پکیج گفتگو با میلیونرها و همچنین دوره هوش مالی را به صورت کاملاً رایگان هدیه میگیری.

آموزشهای دوره برای شغل خاصی و یا برای افراد خاصی هست؟

دوست من آموزش‌های دوره کاملاً جامع است و برای همه افراد با هر سطحی در نظر گرفته شده و کاربرد دارد. در واقع برای افراد کارجو، کارمند، خویش فرما، مدیر و صاحب کسب و کار یا کارآفرین، تحقیقات گسترده‌ای شده و اطلاعات و محتوای با ارزش برای همه گروه ها تولید شده تا تو بتونی نسبت به جایگاهی که هستی رشد کنی.

آموزش‌ها محدودیت و زمان خاصی داره ؟

خیر دوست من بعد از تهیه دوره، همیشه فایل های آموزشی به همراه آپدیت های جدید در اختیارت قرار میگیره. مثلاً افرادی که دوره هوش مالی رو با قیمت ۸۰۰ هزار تومان تهیه کردن، الان دوره هوش مالی پلاس به قیمت ۳ میلیون تومان رو هدیه گرفتن!

عضو کانال هستم اما متوجه مطالب نمیشم ؟

دوست من به احتمال خیلی زیاد من احساس میکنم تا به الان در حوزه مسائل مالی و کسب و کار، اطلاعاتی بدست نیاوردی به همین علت ذهن انسان دچار گیجی و گنگی میشه که این خبر خیلی خوب برای تو هست، چرا که تو داری یاد میگیری! آدم ها درباره چیزی که بلدن و صحبت بشه گیج نمیشن اما درباره چیزهایی که بلد نیستند گیج میشن پس من بهت تبریک میگم چون این پیام خیلی خوبی برای تو هستش که در مسیر قرار گرفتی و داری یاد میگیری تا زندگیت رو تغییر بدی.

با سرمایه مالی که دارم چه کاری می‌تونم انجام بدم؟

دوست من کارهای بسیاری وجود داره که می تونی شروع کنی، اما باید بررسی کنی که در چه حوزه ای علاقه داری، چه توانایی‌هایی داری و بر حسب هرم مازلو چه نیازهایی در منطقه شما وجود داره و از همه مهم تر، اطلاعات مالی بالایی برای ایجاد کسب و کاری موفق داشته باشی و ما کارهای بسیاری رو به تو معرفی میکنیم که کار تو را آسان میکند.

چند تا از شغلهایی که در این دوره معرفی کردید رو بگید؟

دوست من در دوره هوش مالی ۳۰ شغل و ایده معرفی شده که بر اساس هرم مازلو استخراج شده و لازمه مفهوم هرم مازلو و ترتیب نیازهای انسان رو درک کنی و بعد ایده‌ها معرفی بشه تا بهترین تصمیم منطقی رو بگیری. همچنین در دوره هوش مالی پلاس بر اساس میزان سرمایه و جایگاه تو، شغل معرفی میشه یعنی برای کارمندان با کارجویان متفاوت است.

برای اینکه ثروتمند بشیم چه دوره هایی رو باید بگذرونیم؟

دوست من ثروتمند شدن یک فرآیند است که در طول زمان به دست می آید و لازم است که تو اقداماتی هوشمندانه را با تلاش و پیگیری انجام بدی که دوره هوش مالی پلاس و اطلاعات این دوره، این فرآیند را به تو آموزش می‌دهد و من و تیمم در کنارت هستیم و راهنماییت میکنیم تا از نظر درآمد و ثروت به جای مناسبی که دوست داری برسی.

چه تضمینی برای موفقیت من وجود داره ؟

دوست من تمام تلاش من و تیمم در راستای موفقیت شماست و به همین دلیله که تعداد بسیار بالایی از کاربران دوره نتایج فوق العاده ای گرفتن و به موفقیت های بزرگ رسیدن، البته دوره هوش مالی گارانتی ۱ ماهه داره که تو بتونی بدون هیچ نگرانی بابت هزینه آن دوره رو تهیه کنی!

قیمت اصلی دوره به چه صورتی است ؟

دوست من قیمت دوره هوش مالی پلاس ۲ میلیون و ۹۹۶ هزار تومان می باشد، که شما میتوانید با تی پاب این دوره را با تخفیف 95 درصد خریداری کنید یعنی به قیمت 149 هزار تومان

دوره هوش مالی پلاس شامل چه سرفصل‌هایی است؟

دوره هوش مالی پلاس شامل ۲۱ سرفصل زیر می باشد که هر کدام زیر سرفصل های تخصصی دارند بطور مثال برای ماه هوش در فضای مجازی ما به تو آموزش میدیم که چطور در اینستاگرام و تلگرام جزء نفرات اول در کسب و کارت باشی چون ما خودمون در تلگرام ۸۰۰ هزار نفر و در اینستاگرام 1 میلیون نفر مخاطب داریم.

۱. مبانی هوش مالی

۲. باورها و ذهنیت مالی

۳. معنویت مالی

۴. شخصیت مالی

۵. هوش کارآفرینی

۶. هوش مالی کارمندان

۷. هوش در فضای مجازی

۸. هوش رقابتی

۹. هوش تبلیغاتی

۱۰. هوش فروش

۱۱. عادات مالی

۱۲. مدیریت مالی

۱۳. عادات مالی ثانویه

۱۴. مدیریت ورشکستگی

۱۵. هوش حقوقی و مالی

۱۶. هوش شراکت

۱۷. هوش ملکی

۱۸. هوش ریسک و سرمایه گذاری

۱۹. عادات مالی متعالی

۲۰. نبوغ مالی

۲۱. هوش بورسی

هوش مالی چیست ؟

هوش مالی ۳ بخشه، اول مهارت به دست آوردن پول، دوم حفظ پول و سوم رشد پول هست که برای هر فردی بسته به جایگاهش اطلاعاتی داره که خیلی کمکش میکنه به عنوان مثال اطلاعات برای کارمندان با مدیران  متفاوت است یا برای کسانی که کاری ندارن و تصمیم دارن درآمدزایی داشته باشن با کارمندان متفاوت است و برای هر کدام از این افراد اطلاعات با ارزشی وجود دارد که فوق العاده مفید و کاربردی هست.

فعالیت وب سایت تی پاب متوقف شد

اترك تعليقاً

لن يتم نشر عنوان بريدك الإلكتروني. الحقول الإلزامية مشار إليها بـ *

زر الذهاب إلى الأعلى