دوره آنلاین: از کارآفرینی تا میلیاردر شدن (با تخفیف 86%)

دوره آنلاین از کارآفرینی تا میلیاردر شدن را از وب سایت تی پاب با تخفیف 86% خریداری کنید !

دوره آنلاین: از کارآفرینی تا میلیاردر شدن (با تخفیف 86%)

دوره آنلاین از کارآفرینی تا میلیاردر شدن


سلام عرض میکنم خدمت شما دوست عزیز، خوش حالم اینجایی و داری توضیحات دوره آنلاین از کارآفرینی تا میلیاردر شدن را مطالعه میکنی …

به دلیل درخواست های زیاد از طرف شما دوستان عزیز تصمیم بر این شد دوره آنلاین از کارآفرینی تا میلیاردر شدن را به قیمت باور نکردنی در اختیارتان قرار دهیم. شما میتوانید دوره آنلاین از کارآفرینی تا میلیاردر شدن را با تخفیف 86% از وب سایت تی پاب دریافت کنید و از آن استفاده کنید.

شما در صوتی میتوانید دوره آنلاین از کارآفرینی تا میلیاردر شدن را با تخفیف 86% خریداری کنید: که واقعا توانایی پرداخت مبلغ اصلی را به تیم آموزشی خودساخته نداشته باشید _ و شما باید متعهد شوید، بعد از اینکه به لول مالی بالا دست پیدا کردید مبلغ اصلی را به تیم آموزشی خودساخته پرداخت کنید.

به دلایلی فروش این دوره آموزشی متوقف شد، بزودی این دوره به صورت کاملا رایگان بر روی سایت قرار میگیرد برای مطلع شدن از این رویداد ایمیل خود را در فرم زیر ثبت کنید تا شما را مطلع کنیم.

افراد زیادی هستند که توانایی بسیار بالایی دارند ولی نمی توانند توانایی های خود را کشف کنند و ثروتمند شود.

در دوره ” از کارآفرینی تا میلیاردر شدن ” ما به شما یاد می دهیم که چگونه علایق و استعدادهای خودتان را به کسب و کاری عالی تبدیل کنید و زندگی مالی و رفاهی خودتان را دگرگون کنید.

دوره آنلاین از کارآفرینی تا میلیاردر شدن

  • خیلی ها هر روزه فقط به این فکر میکنند چه کاری انجام دهیم و پول در بیاوریم؟
  • خیلی ها هر روز از بیکاری و مشکلات زندگی شکایت دارند؟
  • خیلی ها می‌گویند در جامعه کار نیست؟
  • بعضی ها هم می‌گویند مشکل ما فقط سرمایه اولیه است !

ولی واقعا مشکل افراد برای کارآفرینی چیست؟

اگر کار نیست چرا طبق آمارها هر روزه ۳کسب و کار در ایران میلیاردی می شوند و در ۹۰% موارد هم از صفر شروع کرده اند؟

اگر کار نیست چرا این همه افراد موفق داریم که همه آن ها می گویند از صفر مطلق امپراطوری خود را ساختند؟

اگر کار نیست چرا هر روز با یک کارآفرین موفق در شبکه های تلویزیونی مصاحبه می‌شود و آن ها می گویند با لطف خدا از صفر شروع کردیم و موفق شدیم !

دوره آنلاین از کارآفرینی تا میلیاردر شدن

مخاطبان دوره کارآفرینی تا میلیاردر شدن : تمامی افرادی که می‌خواهند کسب و کاری قدرتمند بسازند درآمدی عالی کنند.

افراد زیادی در کشور هستند که ایده های بسیار زیادی دارند ولی نمی‌توانند آن ها را عملی کنند و درآمدهای بالا داشته باشند.

معمولاً این افراد مشکلاتی مانند سرمایه اولیه و یا ایده شروع کسب و کار دارند.

اگر به دنبال حل مشکلات کارآفرینی خود هستید و می خواهید بدون سرمایه اولیه کسب و کاری با درآمد بالا بسازید دوره آنلاین ” از کارآفرینی تا میلیاردر شدن ” دقیقاً برای شما طراحی‌شده.

از کارآفرینی تا میلیاردر شدن

درباره دکتر کاویانی ، میلیاردر جوان و خودساخته

وقتی تنها ۲۰سال سن داشتم تمامی دارایی من ۲۰۰هزار تومان بود که به عنوان توشه راه زندگی دانشجویی از پدرم گرفته بودم.

از اینکه ۲۰ساله بودم و هنوز باید سربار خانواده می بودم متنفر بودم.

در ۲۰ سالگی یک دانشجوی پزشکی ساده مثل خیلی های دیگه بودم. ولی من فقط به یک دانشجوی پزشکی بودن راضی نبودم.

در سن ۲۰سالگی به دنبال تجارت و کارآفرینی بودم. از مطالعه کتاب های دارن هاردی و برایان تریسی شروع کردم. صفر مطلق بودم و هیچ نمیدانستم. اولین کتاب ها را که خواندم شجاعتم برای ورود به بازار بیشتر شده بود.

نمی دانم اولین فعالیت تجاری شما چه کاری بوده است ولی اولین بیزنس من با سرمایه ۲۰۰هزار تومان استارت خورد. وقتی فقط ۲۰۰هزار تومان سرمایه داشتم از ده ها نفر در مورد واردات کالا از چین سوال پرسیدم. خیلی ها من را دست کم گرفتند. خیلی ها خندیدند ولی در ۲۰سالگی توانستم اولین محموله خود را که فقط تعدادی ساعت و تی شرت بود را از چین وارد کنم. فقط با ۲۰۰هزار تومان ! ساعت ها و تی شرت ها را به همکلاسی و فامیل فروختم. با زور و اجبار فروختم و ۲۰۰هزار تومن من حالا ۶۰۰هزار تومان شده بود ! کم تجربه بودم. مطالعه میکردم. فروش حرفه ای را یاد گرفتم. با دنیای بازاریابی و برندینگ آشنا شدم. همین کارها را ده ها و صدها بار انجام دادم.

در ۲۲سالگی یک موسسه آموزشی تاسیس کردم. موسسه ای با خدمات متفاوت که الان یکی از برندهای قدرتمند آموزشی کشور ایران است. ما توانستیم بهترین عملکرد آموزشی را نست به رقبا داشته باشیم و محبوب ترین شویم.

در این سال ها در حدود ۵ برند موفق تجاری را به ثبت رساندم. من همه کار انجام دادم و می دهم. از خرید عمده برنج شمال گرفته، تا ساخت و ساز و ایجاد کسب و کارها و فروش کسب و کارها.

وقتی به حاصل زندگی ام می نگرم، خودم را مثال باغبانی‌می بینم که نه تنها سالها راه و روش زیرک‌ترین باغبانها که تناورترین درختان را از دل یک بذر کوچک به وجود آورده‌اند را بررسی نموده،  بلکه خودش نیز بذرهای زیادی را تبدیل به درختان تناور و پرثمر نموده.

درختانی که آنقدر قد کشیده‌اند، که علف‌ هرز برایشان بی معنی است زیرا سایه هاشان آنقدر زیاد شده که هیچ علف هرزی در کنارشان دوام نمی‌آورد.

شما نیز قادری با  آموزش های دوره از کارآفرینی تا میلیاردر شدن،  اگر خودت بخواهی، از خود چنین باغبانی بسازی!

دلایل لایق بودنم برای تولید دوره ” از کارآفرینی تا میلیاردر شدن ” و آموزش مدیریت کسب و کار:

به این دلیل ۳ سال از زندگی‌ام را صرف تحقیقات در کسب و کارهای موفق سراسر جهان و تولید ” از کارآفرینی تا میلیاردر شدن “نمودم تا به شما توانایی شناسایی فرصت‌هایی را آموزش دهم که هر کدام شان یک کسب و کار پر درآمد باشد. مهم نیست در ایران باشی، آمریکا، افغانستان یا هر جای دیگری از این دنیا!

از موفقیت‌هایی صحبت نمی‌کنم که قرار است در آینده کسب کنم، بلکه از نتایجی می گویم که  همین الان آن‌ها را دارم. با اینکه کسب و کارهای بسیار موفق در سراسر جهان را زیر ذره بین گذاشته‌ام، اما کمتر افرادی را یافته‌اند که هم کسب و کار موفقی داشته باشند و هم سایر جنبه‌های زندگی‌شان عالی باشد. افرادی را دیده‌ام که کسب و کارشان بسیار موفق بود اما هیچ زمان آزادی برای گذراندن با خانواده‌شان نداشتند. افرادی که لحظه‌ای نمی‌توانستند موبایلشان را از خود دور کنند و حیات کسب و کارشان منوط به حضور فیزیکی خودشان بوده است. افرادی که برای گرفتن نتیجه، مجبورند از خانواده‌شان دور باشند. بزرگ شدن فرزندشان را نبینند و حتی روابط خانوادگی‌شان با خطراتی همراه شود.

اما زندگی من نه تنها در کسب و کار، بلکه در تمامی جنبه‌هایش، اعم از روابط، سلامتی، آرامش و ارتباط با خدایم، زیبا و موفق است.

من تجربه ساختن میلیاردها تومان سرمایه از ایده های ساده را دارم که با تجربه‌های بازار، آن را ایده‌ای شکست خورده نامیده بودند.

توانسته‌ام در کسب و کارهایم سیستمی هماهنگ را رهبری کنم که هر بخش از آن در جایی از دنیا مستقر، اما کاملاً با هم هماهنگ است. به این دلیل قادرم نحوه مدیریت کارکنان، ایجاد سیستم خودکار، نحوه استخدام نیروهای مناسب و … را به شما بیاموزم.

لیاقت دارم به شما بگویم، چگونه کسب و کار شخصی‌ات را راه بیندازی و به آزادی مالی برسی.

دوره ” از کارآفرینی تا میلیاردر شدن “، فقط فرمول یک کسب و کار موفق را در اختیارت نمی‌گذارد بلکه شما را به سمت کسب و کاری هدایت می‌کند که در تمام جنبه‌های زندگی ات راضی کننده باشد.

تمرینات این دوره  به گونه‌ای طراحی شده تا کانون تمرکز شما را بر روی مسائل اساسی کسب و کار بگذارد. این تمرینات باوری به شما می‌دهد تا بتوانی همه مسائل حیاتی کسب و کارت را  با آن باورهای قدرتمند کننده، بررسی و اثر بخش ترین تصمیم ممکن برای کسب و کارت را اتخاذ نمایی.

این دوره در حکم یک بستر برای شروع کسب و کار است که باید جلسه به جلسه ساخته شود. اساسی‌ترین مسائل را در این دوره می‌آموزی تا پایه های کسب و کارت روی آن بستر شکل بگیرد و سپس در هر جلسه این بستر رشد بیشتری یافته و کسب و کارت را به نتایجی می رساند که از تمام جهات موفق خواهد بود.


دانلود رایگان دوره از کارآفرینی تا میلیاردر شدن

چه فردی می‌تواند کسب و کاری فوق العاده بسازد؟

نمی‌خواهم بگویم کارآفرین بودن برتر از کارمند بودن است. زیرا کارمندهای موفق زیادی هم هستند که برای شرکتهای مثل گوگل، اپل و … کار می‌کنند اما افرادی بسیار موفق‌اند.

پس کارآفرین بودن یک ویژگی است و تنها زمانی می‌تواند به عاملی برای موفقیت تبدیل شود که فرد ابتدا به این باور و شناخت برسد که می خواهد و علاقه دارد و ساخته شده است که یک کارآفرین باشد. در یک کلام، فرد باید ابتدا  با کسب شناخت صحیحِ خود، خویشتن  را در جای مناسب قرار دهد.

زیرا اگر شخصیت شما یک کارمند باشد، هرگز یک کارآفرین موفق نمی شوی زیرا اولویت های شما با اولویت های یک کارآفرین متفاوت است و اگر شخصیت شما یک کارآفرین باشد، هرگز نمی‌توانی یک کارمند موفق شوی چون نمی‌توانی در قالب یک کارمند دوام بیاوری زیرا ارزش‌های شما با ارزش‌های کارمند بودن همخوانی ندارد.

این همان دلیلی است که موجب شده افراد زیادی هنوز کسب و کارشان را شروع نکرده، با اولین مانع، تسلیم و آن کسب و کار را جمع کنند. زیرا آنها هنوز نمی دانند که ویژگی شخصیتی آنها با کارآفرین بودن، همراستا نیست.

یا افراد زیادی نیز هر چند وقت یک بار شغلشان را تغییر و دوباره برای شرکت دیگری کار می‌کنند. یعنی هنوز کار را شروع نکرده‌، فوراً اقدام به ترک آن می نمایند در حالیکه نمی‌دانند مشکل، آن شغل خاص یا کارفرما نیست بلکه مشکل این است که وجود آنها با کارمند بودن سازگار نیست و تنها راه برای آنها، راه اندازی کسب و کار خودشان است.

اگر می‌خواهی بدانی باید یک کارآفرین موفق باشی یا کارمند موفق، به خودت نگاه کن:

اگر نمی‌توانی برای دیگران کار کنی

اگر احساس می کنی به خاطر داشتن حقوق آخر ماه،  آزادی‌ات برای گذراندن یک روز تعطیل کنار خانواه یا سفر به مکان‌های دلخواه، از دست رفته است

اگر نمی‌توانی به داشتن یک حقوق آخر ماه قانع باشی چون برایت واضح شده که توانایی ساختن ثروت‌های بیشتری با راه اندازی کسب و کار خودت داری و احساس می‌کنی با کارکردن برای دیگران، وقت ات را هدر می‌دهی

اگر نمی‌توانی دستورات و ایده‌های کارفرمایت که حتی به آنها اعتقادی هم نداری را عملی کنی، در حالیکه ذهنت پر از ایده‌هایی است که وجودت را سرشار کرده و قلبت برای اجرایشان می‌تپد

و در یک کلام، آزادی مالی و آزادی زمانی اولویتش برای شما بسیار بیشتر از امنیت حاصل از یک حقوق ثابت و مشخص در آخر هر ماه و بازنشستگی است، یعنی شخصیت شما، یک کارآفرین است ونه کارمند.

و این دوره طراحی شده تا ابتدا با ایجاد باورهای قدرتمند کننده  و شیوه ساختن ثروت با کمک آن باورها، کسب و کار شما را از ابتدا در مسیری صحیح قرار دهد.

تا شما را به سمت تصمیمات و فرصت های سود آوری هدایت کند که نه تنها مانع از تجربه ضرر و زیان های فراوان می شود بلکه موجی از رونق و برکت را وارد کسب و کارتان می کند.

به شما نحوه فروش، بازاریابی، استخدام نیرو و … به روش قوانین جذب را می آموزد و بطور قطع، یک صاحب کسب و کار فوق العاده از شما می سازد.

منظورم کسب و کاری با درآمد مناسب نیست که بهترین حالتش توانایی پرداخت هزینه های کسب و کار باشد، بلکه از کسب و کاری فوق العاده صحبت می‌کنم که نتیجه‌اش به تمام معنا به شما رضایت از تمام جنبه‌های زندگی را هدیه می‌دهد به وسیله:
استقلال مالی‌ و آزادی زمانی برای لذت بردن از ثروتی که ساخته‌ای. مثل مثل سفر به مکان‌های دلخواه ات، بودن در کنار خانواده و عزیزانی که دوستشان داری

و مهم‌تر از همه زمان آزاد برای پرداختن به علائقی که همیشه آرزو داشتی زمان آزادی برای انجامشان گیر بیاوری!

بوسیله توانایی مالی برای بخشیدن هدایای ارزشمند برای عزیزانت و انجام خیریه‌های دلخواه ات…

تفاوت شیوه آموزشی دوره آنلاین ” از کارآفرینی تا میلیاردر شدن ” با سایر آموزش ها درباره کسب و کار و تاثیر این تفاوت در نتیجه کسب و کار شما با سایر کسب و کارها

دوره آنلاین از کارآفرینی تا میلیاردر شدن

تفاوت شیوه آموزشی‌ای که دوره آنلاین ” از کارآفرینی تا میلیاردر شدن ” بر آن استوار شده، با سایر شیوه‌های آموزشی مثل شیوه‌های فروش، بازاریابی، مدیریت، جذب مشتری، استخدام نیرو و… ، از پایه و اساس متفاوت است.

این دوره به شما راهکار نمی‌دهد بلکه “طریقه ساختن راه کار از دل هر مسئله‌ای” را می‌آموزد و قبل از هر چیز کسب و کار شما را در مسیری قرار می‌دهد که مقصدش رونق در کسب و کار و تجربه استقلال مالی آن هم به بوسیله انجام شغل مورد علاقه‌تان است.

وقتی جلسات این دوره را می‌گذرانی، عوامل کلیدی و باورهای اساسی‌  که موفقیت کسب و کارهای مختلف را آفریده، از مسائل غیر مهمی تشخیص می‌دهی که ممکن است به اشتباه، با خواندن زندگی نامه یک فرد موفق، دیدن مصاحبه از یک کسب و کار موفق و … برداشت نموده باشی.

زیرا اگر بدون دانستن قوانین کیهانی، سعی در الگو برداری از دیگران نمایی، این خطر وجود دارد که اشتباهاً عواملی را موجب موفقیت در کسب و کار بدانی که نه تنها اصلاً سودی در کسب و کار نمی‌آفریند، بکله به کاربردنش موجب تجربه شکست و ضرر و زیان در کار می‌شود.

بنابراین، این تجربه ناخوشایند، نه تنها عزت نفس فرد را ویران و باورهایش را محدود کننده می‌سازد، بلکه حتی ممکن است ضرر و زیان آنقدر زیاد باشد که فرد خود را ناتوان از جبران آن ببیند یا به خاطر هزینه و انرژی‌ای که صرف نموده اماموفق نشده، قید کسب و کار خود را با آن همه آرزو بزند و سرخورده شود.

در حالیکه آموزش‌های این دوره نه تنها حافظ کسب و کار شما در مقابل چنین ضرر و زیان‌هایی می‌باشد، بلکه در همان شروع کار، مستقیماً به مسیر اصلی هدایت می‌شوید و با اجرای آموزش‌های این دوره در کسب و کارتان، در همان سال اول به موفقیتی (از نظر رقم سود مالی) می‌رسید که کسب و کارهای مشابه شما حتی در طی ۱۰ یا ۲۰ سال هم نتوانسته‌اند به آن نتایج برسند. آنوقت نه تنها عزت نفستان افزایش می‌یابد، بلکه باورهای قدرتمند کننده تری نیز در شما ساخته می‌شود که ضامن موفقیت‌های بیشتری برای شما می‌گردد و به شما قدرت برداشتن قدم‌های بزرگتر و کسب نتایج مالی بزرگتر را می‌دهد.

زیرا خیلی مهم است که صاحب کسب و کار، چه دیدگان و باوری داشته باشد،  جهان او را به مسیری از جنس ایمان و باورهایش هدایت می‌کند.
مهم‌ترین دلیل تفاوت نتایج دکتر کاویانی با همه افرادی است که در این حوزه فعالیت می‌کنند و تفاوت نتایج کسب و کار او با همه کسب و کارهای مشابه اش، چنین ایمانی است که او برای ساختنش سالها مطالعه و سعی و خطا داشته است

و حالا در این دوره شما بدون سعی و خطا، قرار است چنین جنسی از ایمان، درباره مسائل کسب و کار در خود بسازی، که قطعاً نتایجی را در همان سال اول، وارد کسب و کارت می‌کند، که در کسب و کارهای دیگر خبری و اثری از آن‌ها نیست.

این‌ها عواملی است که دوره آنلاین ” از کارآفرینی تا میلیاردر شدن ” را از هر آموزش و راهکاری درباره کسب و کار متفاوت ساخته است.

این‌ها دلیل تفاوت نتایج کسب و کار فردی است که این آموزش‌ها را در کسب و کارش اجرا نموده با صاحب کسب و کاری که هیچ اطلاعی از این قوانین و آموزش‌ها ندارد.

این دوره برای چه کسب و کاری مناسب است؟

مهم نیست که کسب و کار شما یک فروشگاه آنلاین باشد، یک مغازه سوپر مارکت، یک کارخانه تولید قطعات ساختمانی، یا کالاهای پزشکی!
مهم نیست شما یک آموزگار باشید یا پزشکی که قصد دارد از اطلاعات پزشکی‌اش کسب و کاری موفق خلق کند یا مطب و کلینیک خودش را داشته باشد اما نمی‌داند باید از کجا و چگونه این توانایی را به یک کسب و کار تبدیل نماید

یا حتی خانم خانه داری که تصمیم گرفته توانمندی‌اش در خیاطی، آشپزی، بچه داری و همسر داری و .. را تبدیل به کسب و کاری سودآور نماید که از آشپزخانه یا اتاق خانه‌ی خودش قابل اداره کردن است

اتفاقاً یکی از مهم‌ترین مأموریت‌های این دوره، چگونگی استفاده از امکانات موجود و آنچه که همین حالا در اختیار داری، برای شروع یک کسب و کار فوق العاده و سپس چگونگی رشد آن، بوسیله وارد کردن کسب و کار، حال هرچه که می‌خواهد باشد، به فضای آنلاین، بین المللی و فرامرزی است.

اما نکته اینجاست که فردی می‌تواند فرصت‌های موجود در اطرافش را برای ساختن کسب و کارببیند، که باورهای قدرتمند کننده‌ای ساخته باشد.

در این دوره شما بیشتر از آنکه تکنیک فروش و بازاریابی بیاموزی، یاد می‌گیری باورهایی را بسازی که موجب می‌شود به سمت بهترین راهکارها برای جذب و ایجاد بازارهایی جدید در کسب و کارت هدایت شوی.
یاد می‌گیری وارد مداری شوی که بتوانی فرصت‌ها را در اطرافت ببینی، از آنها کسب و کاری جدید یا بازای پرسود برای کسب و کار موجود بسازی.

یاد می‌گیری از اتاق خانه‌ات، مشتری‌ها و حتی نیروی‌های انسانی‌ات را مدیریت و پیشتیبانی نمایی.

این دوره به شما راهکار ساختن را یاد می‌دهد. این دوره به شما یاد می‌دهد از هر مسئله‌ای که در کسب و کارت با آن مواجه می‌شوی، یک فرصت برای تولید بازاری برای خلق ثروت بسازی! این دوره می‌آموزد که چگونه کسب و کارت را به مسیری ببری که هزینه‌هایش هر روز کمتر و سود و درآمدش افزایش می‌یابد ودر یک کلام به شما یاد می‌دهد تا حد امکان، کار را برای خودت و کسب و کارت راحت‌تر، اما پرسودتر نمایی.

آیا برای ساخت کسب و کار شخصی تان با من همراه می شوید؟

من تصمیم گرفته ام به کسانی که سودای کارآفرینی دارند کمک کنم تا آن ها نیز کسب و کار شخصی خودشان را تاسیس کنند. من تصمیم گرفته ام مسیر موفقیت را با همه عزیزانی که تشنه موفقیت هستند به اشتراک بگذارند.
دوستان عزیزم
مهم نیست کجا هستید.
مهم نیست چقدر سواد دارید.
مهم نیست چند ساله هستید.
مهم نیست چقدر سرمایه دارید.

من در هر شرایطی که باشید به شما کمک می کنم کسب و کار شخصی خود را تاسیس کنید.

اگر با مسیر کارآفرینی آشنا باشید، با هر شرایطی می توانید مسیر را طی کنید، خواه پیاده ، خواه با اتوبوس ، خواه با هواپیما ! مشکلات الان شما هیچ تاثیری بر روند رشد شما ندارند، چون قرار است راه را یاد بگیرید. راه را که بلد باشید، با هر شرایطی می توان راه را طی کرد.

تعداد جلسات این دوره:

این دوره یک دوره شش ماهه است و شما در پایان این شش ماه و در صورتی که به تمارین تمام جلسات عمل کرده باشید توانایی تاسیس کسب و کار خود را بدون سرمایه اولیه خواهید داشت و یا اگر کسب و کار دارید می توانید آن را به صورت محسوس رشد دهید.

محتویات این دوره آنلاین شامل:

بیش از ۱۰۰۰ دقیقه محتوای آموزشی


دستورالعمل‌های عملی و فایل راهنمای تمرین‌ها


ارسال فایل‌ها از طریق حساب تلگرام و گروه اختصاصی

 

به دلایلی فروش این دوره آموزشی متوقف شد، بزودی این دوره به صورت کاملا رایگان بر روی سایت قرار میگیرد برای مطلع شدن از این رویداد ایمیل خود را در فرم زیر ثبت کنید تا شما را مطلع کنیم.

اترك تعليقاً

لن يتم نشر عنوان بريدك الإلكتروني. الحقول الإلزامية مشار إليها بـ *

زر الذهاب إلى الأعلى